0 – 6 YAŞ KIZ ÇOCUK ELBİSE MODELLERİ 2013

Yetişkinler kendi giyimlerine gösterdikleri özeni artık çocuklarına da göstermektedir. Bununla birlikte artık çocuklarda anneleri kadar şık giyinmek istemekte, kendi giysilerini kendileri tercih etmektedir. 0 – 6 Yaş Kız Çocuk Elbise Modelleri 2013 modayı yakından takip eden anne babalar ile kendi giyeceğini kendi seçen kız çocuklarına yönelik olarak hazırlanmıştır. Çocuklar oldukça hareketlidir ve bu nedenle de çocuk giyiminde rahatlık ön plana çıkmaktadır. Çocukların hareketlerini kısıtlamayan rahat kesimli elbiseler en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Çocuk modasına yön vermekte olan markalarda bu noktayı göz önünde bulundurarak koleksiyonlarına yön vermektedir.

0 – 6 Yaş Kız Çocuk Elbise Modelleri 2013 pembe, kırmızı ve beyaz ile krem renginin en çok tercih edildiği koleksiyondur. Kız çocuklarının en çok sevdiği renklerin kullanıldığı elbise modellerinde mini etekler ile bileğe kadar olan uzun etekli elbiseler bulunmaktadır. Çocukların hem rahat hareket etmesini hem de elbisenin kolaylıkla giyilip çıkarılmasını sağlamak amacı ile  lastik ya da fermuar kız çocuklarının elbiselerinde tercih edilmiştir. Dar kesimlerden daha çok geniş ve rahat kesime sahip olan elbiseler markaların koleksiyonlarında yer almaktadır. Bunun yanı sıra işlemeli ve dantelli elbise modelleri de oldukça ilgi çekicidir. Havalı eteğe sahip elbiseler kız çocukları tarafından oldukça beğenilmekte ve tercih edilmektedir. Sizlere 0 – 6 YAŞ KIZ ÇOCUK ELBİSE MODELLERİ 2013 adı altında resim galerisi oluşturduk. Bu resim galerisini aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır.

0 – 6 YAŞ KIZ ÇOCUK ELBİSE MODELLERİ 2013Kategori: Alışveriş, Erkek, Kadın, Moda, Tanıtım Yazar: (85) Yorum yapılmamış Tarih: 3 Aralık 2012

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.