2012 – 2013 Yeni Sezon Flo Ayakkabılar

Ülkemizde yarım asırı geçen tecrübesi ile çeşitli ayakkabı markalarını da içinde barındıran ve bundan 10 yıl öncesinde Flo ismi ile bir ayakkabı marketler zinciri oluşturan markadır. Flo mağaza olarak her yeni bir gün mağaza sayısını arttırarak tecrübesine tecrübe katmaktadır. Ürettiği ayakkabı modelleriyle hedef kitle olarak bir aile’yi düşünürsek o alilenin bütün fertlerinin günlük yaşamın her alanın da rahatlıkla giyebileceği ayakkabı ve aksesuar üretmektetir. Flo’nun ayakkabıları arasında bayanlar için günlük kullanım spor ve abiye kıyafetlerin altına abiye ayakkabılar sayılabilir. Bunların yanın da çanta,kemer gibi ayakkabınızı tamamlayan aksesuarlar da mevcuttur. 2012 2013 Flo Ayakkabı Modelleri zengin çeşitleri rengarenk modelleriyle sağlam ve ergonamik tasarımlarıyla göz doldurmaktadır. Bayan modellerin de bot’tan abiye’ye çizmeden spor ayakkabıya kadar ne arasanız var. Bayan modellerin renklerine baktığımız da koyu yani siyah ve kahve tonları ağırlıkta. Bayan ayakkabılarından bot ve çizmelerin topukları kalın ince kısa ve apartman diye tabir ettiğimiz ince topuklar da revaçta. Derseniz ki ben topuklu giyemiyorum sorun değil düz topuksuz modelleri de mevcut. Abiye ayakkabıları ise hiç kuşkusuz bayanların en çok aradığı ve alırken zor beğendiği ayakkabılardır. Ama Flo modelleriyle bayanlar abiye ayakkabı da zorlanmadan karar veriyorlar.

Erkek modelleri de en az bayan modelleri kadar hoş sağlam ve esnek tasarlanmış yine renk olarak siyah ve kahve öne çıkan ayrıntılar. 2012 2013 Flo Ayakkabı Modelleri arasında çocuk ürünlerini de unutmamakta fayda var cırt cırt lı modelleriyle ve renk ahengi ile süper olmuşlar. Sizlere 2012 – 2013 Yeni Sezon Flo Ayakkabılar adı altında resim galerisi oluşturduk. Bu resim galerisini aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır.

2012 – 2013 Yeni Sezon Flo Ayakkabılar GaleriKategori: Alışveriş, Erkek, Kadın, Moda Yazar: (85) Yorum yapılmamış Tarih: 24 Kasım 2012

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.