Abiye elbise modelleri 2012

Abiye kıyafetler gece kıyafetlerinde genellikle tercih edilen ve uygun olan elbise çeşididir.Evlilik sezonunun bu aylarda başlamasıyla ve de mezuniyet telaşı olan genç kızlar elbise telaşına başladılar bile modelini karar vermeyenler ve kararsız olan bayanlar için bu yazımızda abiye modellerine öncelik vereceğiz.

Abiye modelleri her sezon kendisini yenilemekte ve farklı kitlelere aynı anda hitap edebilmektedir.Gece kıyafeti yani abiye denince bayanların aklına direk taşlı gösterişli abartılı elbise modelleri gelmektedir.Bu düşünce aslında yersiz değildir ama şunu da belirtmek isteriz ki bu sezon biraz daha sade taşsız zarif ama bir o kadar da  şık kıyafetler trend olmuştur.Bu düşüncenin yanı sıra şöyle bir soru akla gelebilir.Abiye denince bayanların  akıllarına direk seçilen  abiye kıyafet ne kadar abartılı taşlı simli pullu vs. olursa en şık kendilerinin olabileceği düşüncesi gelmektedir.Böyle bir düşünce artık çok eskilerde kalmış da denebilir. Abiye gece kıyafetlerinde sade ama bir o kadar şık ve modern görünerek  dikkatleri üzerine çekebilecek modelleri tercih ederseniz gecenin deyimi yerindeyse starı siz olabilirsiniz.

Şimdi sizler için özel olarak dünyaca ünlü markaların en son trend olan ve konuşulan tartışılan abiye modellerini sunacağız.Her bayan galerimizi ziyaret ederek satın alacağı abiye modeline karar verebilir ve fikir sahibi olabilir.

 Kategori: Alışveriş, Kadın, Moda Yazar: (293) 3 yorum yapılmış Tarih: 30 Nisan 2012

YORUMLAR

3 Yorum var.

  1. Osmanbeyde hepsini bulabilirsiniz.

  2. Ben abiye almak isdiyom nerden alabilirim

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.