metal modern şık şamdan ve mumluk modelleri 2012

2012 Şamdan Modelleri

Şamdanlar günümüzde evlerimize süslemekte ve evimizi oldukça zengin,gösterişli göstermekte.Bayanlar kendilerine özen gösterdikleri kadar evlerine ve iş yerlerine de özen göstermekte.Çalışmayan bayanlar ev işlerinin yorgunluğu çalışan bayanlar ise iş stresinin yorgunluğunu atmak için evlerinde huzurlu ve rahat bir ortam isterler.

Evlerde ve ya iş yerlerinde bu huzuru sağlamak için belli kısımlara hareket vererek tamamlarlar.Bunu yaparlarken de şamdanlar kesinlikle mükemmel bir tercih olacaktır.Evimiz ışıl ışıl canlı ve ferah bir görünüme kavuşmuş olacak.Osmanlı döneminde daha sık rastladığımız şamdanlar günümüzde sadece aksesuar olarak dekoratif bir eşya olmaktan başka bir işe yaramamaktadır.Bu genellemenin dışında olan bireyler kesinlikle mevcut.Mesela evlerinde dekoratif bir parça olarak kullanılmasının yanında gerekli durumlarda veya bir hayat felsefesi doğrultusunda şamdan kullanılmaktadır.

Şamdan günümüzde romantik bir yemek denince akla ilk sırada gelmekte.Evlerde masaların üzerine,gümüşlüklerin üzerine veya duvarlara asılan şamdanlar kendi aralarında farklılık gösteriyor.Şamdanlar günümüzde eskilerin izlerini taşıyarak çağımıza uygun bir şekilde uyarlanmıştır.2012 modasında ise klasik ve modern çizgilerin bir arada kullanıldığı şamdan modelleri oldukça revaçta.

2012 model şamdanlar yukarıda da belirttiğimiz gibi modern ve klasik çizgileri içinde barındırıyor.Farklı ve sıra dışı modelleriyle şamdanlar ve şamdanlıklar hedef kitlesinin kesinlikle beğenisini sağlayacak gibi görünüyor.

Galerimizde 2012 modasının farklı,gösterişli ve sıra dışı şamdan modellerine bir hayli yer verdik.Evlerinde şamdan bulundurmayanlar veya kullanmayanlar galerimizi göz attıktan sonra kesinlikle fikir değiştirecekler;

2012 Şamdan Modelleri adlı resim galerisini aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir şamdan resmine tıklamanız yeterli olacaktır. Soru ve düşüncelerinizi yorum alanını kullanarak iletebilirsiniz.Kategori: Dekorasyon Yazar: (293) 1 yorum yapılmış Tarih: 5 Haziran 2012

YORUMLAR

1 Yorum var

  1. Şam’dan modellerinizden geyikli samdan seti hangi magzada satilmaktadir lütfen tl ve adres

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.