2013 BAYAN ATKI BERE MODELLERİ

Kış aylarının vazgeçilmezleri olan şapka, bere ve atkılar ile hem şıklığınızı tamamlayabilir hem de kışın soğuğundan korunmanızı sağlamaktadır.  Birbirinden şık ve renkli 2013 bayan atkı bere modelleri içerisinde göze çarpan renkler arasında krem, beyaz gibi açık tonlardır. Bunun yanı sıra yeşil ile bordo da tercih edilebilecek gözde renkler arasında yerini almaktadır. El örgüsü olan atkı ile bere modelleri her sene olduğu gibi 2013 yılında da en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Annelerimizin örmüş olduğu atkı ve bereler kıyafetlerinizi tamamlayacak aksesuarlar olarak da görev yapmaktadır.

2013 bayan atkı bere modelleri içerisinde angora yünden örülmüş modeller dikkat çekmektedir. Gri, krem ya da değişik renklerde ki modeller kış aylarının soğuklarından korunmaya yardımcı olmaktadır. Ayrıca el örgüsü şallar da bu sene oldukça trend olmuş durumdadır. Simli ya da değişik renk geçişlerinin hakim olduğu şal ile atkı modellerini tercih edebilirsiniz. Berelerde ise arkası uzun modellerin yanı sıra fötr şapka tarzında olan ya da ön siperliği bulunan el örgüsü bereler kış aylarının soğuklarından korunmanıza yardımcı olacaktır. Hem aksesuar olarak günlük tarzını tamamlayan hem de soğuklardan korunmanıza yardımcı olacak olan yün atkı ve bereler ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Sizlere 2013 BAYAN ATKI BERE MODELLERİ adı altında resim galerisi oluşturduk bu resim galerisini aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacakıtır. Saygılarımızla esenle kalın..

2013 BAYAN ATKI BERE MODELLERİ Resim GalerisiKategori: Hobi, Kadın, Moda Yazar: (1487) Yorum yapılmamış Tarih: 29 Kasım 2012

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.