2013 topuklu stiletto ayakkabı modelleri

2013 Bayan Ayakkabı Modelleri

Bayanların için ayakkabı ihtiyacı asla bitmez ve sonu gelmez.Hal böyle olunca bayan ayakkabı modelleri her sezon neredeyse her ay kendisini yenilemekte ve modasını değiştirmektedir.Bu yazımızda 2013 bayan ayakkabı modellerine oldukça fazla değineceğiz ve bol bol modellere göz atacağız.

Bayan ayakkabı modellerinin değişim hızını ayak uydurmak günümüzde bayanların bile zorlandığı bir konu haline gelmiştir.Her bayan modaya ayak uydur ister ve bu konuda en çok ayakkabılarına dikkat eder.Ayakkabı bayanlar tarafından sadece ihtiyaç olduğu için alınmamaktadır.Bir çok bayanın neredeyse gardırobunda hiç kullanmadığı birden fazla çift ayakkabısı vardır.

2013 bayan ayakkabı modasına başlıklar halinde değinmek istiyoruz;

Sandalet Ayakkabı Modelleri:Sandalet bayan ayakkabısı modelleri 2013 sezonunda oldukça moda olacak gibi görünüyor.İster topuklu ister topuksuz sandalet modelleri oldukça göz alıcı duruyor.2013 sandalet modellerinde taşlı ve boncuklu modeller oldukça çarpıcı.

Babet modası:2013 sezonunda babet ayakkabı modelleri oldukça sade ve mat renklerde olacak.Hanımlar bu sezon moda olan rugan,parlak ve taşlı babet modelleri 2013 sezonunda oldukça sade bir hal alacak ona göre seçimler yapmanızda fayda var.

Kışlık Bot Modası:2013 kışının oldukça sert geçeceği duyurusunu dikkate alarak ayakkabı tasarımcıları buna göre bir yol izledi.2013 kış modasına içi tüylü botlar oldukça popüler olacak gibi.Görsel anlamda farklı tasarımların yer aldığı bot modellerinde ise zımba ve çivi detayları adeta can alıcı

Sizler için 2013 Bayan Ayakkabı Modelleri adı altında en son moda ayakkabıların bulunduğu resim galerisi hazırladık aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır.

2013 Bayan Ayakkabı Modelleri Resim Galerisi

 Etiketler:
Kategori: Genel Yazar: (293) 8 yorum yapılmış Tarih: 2 Eylül 2012

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

8 Yorum var.

 1. Kışlık botlar oldukça güzel

 2. ilk resimdeki bot benim olmalı.

 3. pempe ayakkabıya bayıldım ilk fırsatta benim olacak:)

 4. MEHTAP ULUTAŞ

  siyah kışlık topuklu bot modelini çok beğendim aklımdan çıkmıyor fiyatını öğrendiğimde ilk fırsatta almak istiyorum bilen olursa lütfen bana cevap yazsın sabırsızlıkla bekliyorum

 5. fadime azra eryılmaz

  bu ayakkabıları nasıl temin edebiliriz acaba .s

 6. fadime azra eryılmaz

  bu ayakkabıları nasıl temin edebiliriz acaba

 7. Bi oibotu çok beğendim almak istiyorum . Bana yardımcı olur musunuz?

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.