2013 Çocuk modası ve çocuk moda haberleri

2013 Çocuk Modası

Markalar artık sadece kadın ve erkek modasına değil çocuk modasına da oldukça önem veriyor. Bu nedenle markalar çoktan 2013 Çocuk Modası kıyafetlerini tasarladılar ve piyasaya sundular. Kız çocuklar içinde erkek çocuklar içinde her renk kıyafet bulmak mümkün. Ancak ağırlıklı olarak kış renkleri olan açık kahve tonları, lacivert, gri ve kırmızıyı görüyoruz. Gucci hazırladığı çocuk kreasyonuyla şimdiden dillerdedir. Kız çocuklarına yönelik hazırlanan kıyafetler çantalar ile kombinlenerek tamamlanmıştır.

Çocuklar hem yaşlarını yansıtıyor hem de oldukça şık görünüyorlar. Kız çocuklarda pançolar, uzun hırkalar ve tüylü rahat çizmeler kullanılmıştır. Çocukların çok sevdiği rengârenk yağmur çizmeleri pek çok kreasyonda çoktan yerini almış. Kışın kalın külotlu çorap ve çizmeyle şort kombini kız çocuklarında da çok moda. Dolce& Gabbana da 2013 Çocuk Modasına melek figürünü kullanarak katılmıştır. Erkeklerde paçası kıvrık pantolonlar ve ceketler göze çarpıyor.

Çocukların vazgeçilmez markası Benetton bu yıla yine oldukça iddialı bir şekilde hazırlanmıştır. Zara da aynı şekilde çocuklara tasarladığı şık ve rahat ürünlerle öne çıkıyor. Özellik Zara’nın bolero ve babetleri görülmeye değer. Catimini markası da bu markaların arasında kendi bir yer yaratmıştır. Bluekey ise daha çok spor tarza hitap ediyor. Rahat, bol kesim kıyafetleriyle günlük hayatta çocukların tercihi olacak gibi. Ağırlıklı olarak yeşil, bej ve kahve tonlarını tercih eden markada gömlek, yelek ve hırkalar ön plana çıkıyor. Sizlere 2013 Çocuk Modası adı altında resim galerisi hazırladık bu galeriyi aşağıdaki herhangi bir resme tıklayarak aktif edebilirsiniz.

2013 Çocuk ModasıKategori: Moda Yazar: (1487) Yorum yapılmamış Tarih: 13 Kasım 2012

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.