2013 Koltuk Takımı Modelleri

2013 Koltuk Modelleri

2013 yılı Koltuk Modelleri spor ve klasik tarzda farklılık gösterecek. Spor modellerde köşe koltuk takımları ön plana çıkıyor. Tek renk köşe koltuk takımı üzerine rengarenk desenli yastıklar ve tamamlayıcı tek kişilik bir etejerler kullanımı yaygınlaşacak. Zıt renklerin kullanımının yanı sıra benzer tonların kullanımı da oldukça yaygınlaşıyor. Turuncu ve fuşya, yeşil ve mavi gibi renkler artık dekorasyonlarda birlikte kullanılıyor. Sivri hatlı koltuklar yerini daha çok yumuşak ve yuvarlak formda rahat görünümlü koltuklara bırakıyor. Klasik tarzda ise 2013 Koltuk Modellerinde daha çok altın, gümüş ve füme rengi ön plana çıkıyor. El işi ağaç mobilya modelleri yine kendini göstermeye başlıyor. Klasik modellerde zıt renklerin değil birbirini tamamlayan renklerin uyumu hakim.

Nostalji rüzgarı, 2013 mobilyalarında da kendini gösteriyor. Yere yakın modeller, eskitme mobilyalar özellikle salonlarda yaygın bir şekilde kullanılacak. Bembeyaz dekorasyon bu yılda devam ediyor. Ferah bir görünüm verdiği için tercih edilen beyaz dekorasyonda kumaş ve kaplama seçimi çok önemli. Kadife kumaştan Fransız tarzı dinlenme koltukları bu yıl çok moda. Dinlenme odanızda ya da yatak odasnızda bu koltuklardan kullanabilirsiniz. Marilyn Monroe baskısı koltuk modellerinde de kendini göstermeye başladı. Oturma odanız için ya da etejer şeklinde baskılı bir koltukla modern bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Büyük çiçek desenli koltuklar bu yıl artık kendini pek göstermeyecek gibi.

2013 Koltuk Modelleri Resim GalerisiKategori: Dekorasyon Yazar: (1487) 1 yorum yapılmış Tarih: 13 Kasım 2012

YORUMLAR

1 Yorum var

  1. Merhaba, yukarida resmi bulunan 2013 koltuk modellerinde 7. Resimde bulunan gri koltugun markasini bizimle paylasabilir misiniz?tesekkurler

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.