2013 Model Renault Symbol İnceleme 

Yeni sene geliyor araç firmaları da yeni modelleri piyasa armağan etmeye başlıyor. Elbette Renault da  bu durumdan her zamanki gibi eksik kalmıyor. Her yıl olduğu gibi iddialı modelleri ile yeni sezona başlıyor.
İstanbul Auto Show’ da Renault yeni Symbol modelini görücüye çıkardı. Çıkardığı gibi her zamankinden daha iddialı olduğunu ortaya koydu. Sonuçta Renault Symbol modeli Türkiye’nin en çok tercih edilen araçları sıralamasında her zaman ilk 3de yerini korumakta. Yeni Symbol modeliyle Renault yerine sağlamlaştırıp tepeye oynama arzusunu ortaya koydu. Yeni Renault Symbol modelinde birçok yeni dış tasarım bulunmakta. Özellikle in bölümündeki yaptığı çizgisel değişimler sayesinde tamamen yeni bir model yarattığında farklı bir havaya bürünmekte. Bunu bir de iç bölümündeki konfor değişikliğiyle taçlandırmanın yanı sıra yeni motor seçenekleriyle de alıcı potansiyelini daha da arttırmakta.

2013 Model Renault Symbol Sedan
Yeni Renault Symbol, içerisinde yeğyeni bir navigasyon ve mutlimedya teknolojisini alıcısına sunuyor. Torpido panelinde yapılan yenilikle orta konsola entegre 7 ” dokunmatik ekran ile Renault R-NAV sistemi bulunuyor.
Renault Symbol  modelinin en çok tercih edilmesinin başlıca sebeplerinden biri olan yakıt tüketimi de yeni modelinde her zamankinden öne çıkmasına sebep olacak gibi gözüküyor. Yani Renault Symbol  kullanım ekonomisiyle her zamanki gibi sınıfının standartlarını yeniden belirme amacında. Kullanım ekonomisinin yanında yüksek performans özelliğinde de yenilikler barındırarak alıcı portföyünü biraz daha genişleterek en çok satan araç olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte. Yeni nesil Renault Symbol her zamanki gibi düşük tüketim ile birlikte çevreye de saygılı bir otomobil. Yeni Renault Symbol  Benzinli 0.9 Turbo 90 beygirve Dizel 1.5 dci  90 hp motor seçenekleriyle tüketiciye sunulmakta.

Renault Symbol  ekonomik ve çevreye saygılı küçük hacimli motora sahip modellerinin yanı sıra, Renault Symbol  1.5 dCi 75 beygir dizel ve 1.2 16v 75 beygir benzinli motoruyla da tüketiciye seçim yapma şansını fazlasıyla vermekte. Renault yeni modeli 2013 Renault Symbol  modelini 28.000 tl’den başlayacak fiyatlar ile satışa sunmakta. Sizlere 2013 Model Renault Symbol İnceleme  adı altında resim ve video galerisi oluşturduk . Resim galerisini aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır.

2013 Model Renault Symbol Video

http://www.youtube.com/watch?v=ou9CRP_CQO8

2013 Model Renault Symbol Görselleri – ResimleriKategori: Otomotiv, Tanıtım Yazar: (233) Yorum yapılmamış Tarih: 7 Kasım 2012

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.