2013 NİKE AYAKKABI MODELLERİ

 İnsanların geçmişten günümüze gelinceye kadar vücudunu özellikle ayaklarını dış etkenlerden korumak için ayakkabı giymeyi tercih etmişlerdir. Ama günümüzde ayakkabı insanların dış görünümünün en önemli parçasıdır.2013 Nike Ayakkabı Modelleri kendine göre bir piyasa ağırlığı olan markalardandır. Şıklığı ve güzel tasarımları rengarenk modelleriyle diğer markaların bir adım önüne geçmektedir. Özellikle bay, bayan ve çocuk ayrımı yapmadan her yaştaki insanlar için çeşitli modelleri vardır.2013 Nike Ayakkabı Modelleri her zaman olduğu gibi sağlamlık, hoş, esnek ve şık tasarımlar ön planda tutulmuş. Koşu ve yürüyüş ayakkabıları iç kısmı terletmeyen topuk kısmının temas ettiği yer yumuşak ve ayağı saran daha ötesi rahat hareket etmeyi sağlayan bir yapıdadır. Ayakkabıbın taban kısmı esnek, esnek olmasına karşın bir o kadar da sağlam yapılmıştır. Bu özellik sayesinde uzun süre yırtılmadan ve su geçirmeden kullanılabilir.

2013 Nike Ayakkabı Modelleri arasında en beğendiğim özelliklerinden biri de belli bir yaşa kadar olan çocuk modellerin de cırt cırtlı olması bu ürünler çocukların bağcık bağlama sorununu da ortadan kaldırıyor. Bu ürünler sadece çocuk müşterileri için değil bayanlar içinde bu modellerden tasarlanmıştır. Beyaz ağırlıklı olarak üretilen bu modeller ayakkabının değişilmez parçası olan nike amblemi ile çeşitli renklerde müşterilerinin beğenilisine sunuluyor. Kış aylarının soğuk ve yağmurlu günleri için ürettiği kalitesi kadar sağlamlığı da ön planda tutulan bot’ları da denemekte fayda var. Su ve soğuk geçirmeyen ister yünlü isterseniz deri tercihleri siz müşterilere bırakılmıştır. Sizlere 2013 Nike Ayakkabı Modelleri adı altında resim galerisi oluşturduk. Resim galerisini aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır.

2013 Nike Ayakkabı Modelleri Resim GalerisiKategori: Alışveriş, Erkek, Kadın, Moda Yazar: (85) Yorum yapılmamış Tarih: 30 Kasım 2012

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.