ahşap eğitici bebek oyuncağı modelleri

Ahşap Oyuncak Modelleri

Hiç büyüklerinize sordunuz mu siz küçükken hangi oyuncakları oynadınız diye ? Bir sorun bakalım ne cevap alacaksınız. Eskiden teknolojik oyunlar veya oyuncaklar yoktu herkes kendi oyuncağını kendisi kendi çabalarıyla yaparlardı. Oyunlarda teknolojinin olmayışı sağlıklı oyun saatlerinin geçirilmesi anlamına geliyor. Malesef teknolojinin ilerlemesi oyuncak sektöründe büyük bir değişime götürdü elektronik cihazlarla yaratılmış oyuncak ürünleri çocuklarımızı tembelleştirmekle kalmıyor, birde çocuklarımızın sağlıklarına olumsuz etki ediyor.

Bunun farkına varan aileler eski oyuncak döneminin tekrar moda olmasını sağlamaya başladılar bile , bir çok büyük oyuncak firmalarında bile görmeye başladığımız ahşap kullanılarak hazırlanan oyuncaklar gün geçtikçe ilgiyi dahada üzerine çekiyor. Eğitici araçlar dışında elektronik oyuncakların çocuklar için kullanılmasını uzmanlarda önermiyor.

Bu yazımızda eskilerin oyuncak modası olan ve günümüzde tekrardan kullanılmaya başlanan ahşap oyuncakları inceleyeceğiz. Ahşap oyuncaklar doğal ürünlerden elde edildiyse zararsız ve çocuklarınız için daha uygundur.Zor bozulabilen veya deforme olabilen bu oyuncakların kullanımı da oldukça kolaydır. Sizlere örnek teşkil etmesi açısından ahşap oyuncak galerisi hazırladık. Unutmayın ki çocuklar için oyun ve oyuncaklar gelişimleri için çok önemlidir. Bu süreçte sağlıklı ürünleri kullanmalısınız.

Ahşap Oyuncak Modelleri adlı galeriyi aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır.Kategori: Oyun, Yaşam Yazar: (1487) 3 yorum yapılmış Tarih: 25 Mayıs 2012

YORUMLAR

3 Yorum var.

  1. Kuklalardan bende de vardı küçükken dedem yapmıştı..

  2. çok şeker oyuncaklar var içlerinde.

  3. valla yine sfcper olmuş.bu arada bende sık iğne e7alışmaları yapıyorum ama ık olmuyor tabi ki.Ada’nın trt 1 de ielzdiği bir e7ocuk programı var.Oradaki karaktrlere bayılıyor.Mothercare mağazasının internet sitesinde karakterler satılıyor.Ama İngiltere de.Buradaki mağazalrında aradık ama gelmemiş.Getirebilir misiniz dedik,mırın kırın ettiler.Acaba ben f6rebilir miyim? diye dfcşfcnfcyorum.Hangi yfcnle daha sık ama yumuşak olur ve hangi numara tığ ile?c7ok bfcyfck olmasa da orta boyutta birşey yapayım dedim.İggle biggle karakterin adı.sadece mavi renk kolay olur benim ie7in.Cevabınızı bekliyorum.Teşekkfcrler

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.