Android Fotoğraf Efekt Uygulaması Photo Sketch

Fotoğraf sever android kullancılarının ilgisini çekebilecek bir uygulama ile tanıtımlarımıza devam ediyoruz. Tanıtımlarımızı daha çok güncel ve popüler uygulamalardan yapmayı tercih ediyoruz. Bu yazımızda ise fotoğraf efektleme uygulaması olan Photo Sketch adlı bir uygulamadan bahsedeceğiz.

Android Fotoğraf Efekt Uygulaması Photo Sketch ile android cihazınızla çektiğiniz ya da internet üzerinden indirdiğiniz fotoğrafların hepsinde düzenleme yapabiliyorsunuz. Android Efekt Uygulaması ile fotoğraflarınıza kara kalem, eskiz, çizim efektleri uygulayabiliyorsunuz. Kullanıcı dostu basit bir arayüzü bulunan uygulama ile birkaç dokunuş ile eşsiz fotoğraflar elde edebilirsiniz.

Android Fotoğraf Efekt Uygulaması Photo Sketch

Android Fotoğraf Efekt Uygulaması Photo Sketch benzeri birçok uygulama bulunmaktadır. Ancak  Android Photo Sketch uygulamasını diğerlerinden ayıran birkaç özellik bulunmaktadır. Bunun başında seçtiğiniz fotoğrafların yalnızca bir bölümüne efekt uygulayabilme imkanı. Böylelikle fotoğrafın tamamında oynama yapmadan yalnızca istediğiniz bir kısmına efekt ekleyip daha hoş, göz alıcı fotoğraflar elde edebilirsiniz. Fotoğraflarınız üzerine farklı fontlarda yazılar ekleyebilir, yaptığınız tüm değişiklikleri kayıt etmeden önizleme ile görebilirsiniz.

Android Fotoğraf Efekt Photo Sketch uygulamasının diğer bir önemli özelliği ücretsiz olarak kullanıma sunulmuş olması. Böylelikle uygulamayı herkes deneme ve kullanma fırsatı bulabilmektedir. Android kullanıcıları tarafından sevilen uygulama 5 üzerinden 4.5 bir oy almış durumda.

Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz. TozluSayfa.Net olarak en yeni ve en güzel uygulamaları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Android Fotoğraf Efekt Uygulaması Photo Sketch adlı makale için aşağıdaki yorum alanını kullanarak soru veya sorunlarınızı bizlere iletebilirsiniz.

 Kategori: Android, Android Uygulamaları Yazar: (192) Yorum yapılmamış Tarih: 22 Aralık 2012

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.