Ask.fm Soruları Örnekleri - Sorulan Komik Sorular

Bu yazımızda ask.fm de sorulacak, sorulan soruları komik yanıtları, birbirinden farklı ask.fm soru örneklerini sizlere paylaşıyoruz. Son dönemde aktif bir şekilde gençler tarafından kullanılan ask.fm i bilmeyeniniz yoktur. Eğer Ben bilmiyorum buda neyin nesi diyenlerdenseniz sizler için daha önce yazmış olduğum ask.fm nedir yazısını okumanızı tavsiye ederim. Hemen link veriyorum buyrunnn…

Ask.fm Nedir ? Facebook tarafından ask.fm in uygulmaya geçmesinden buyana her geçen gün kullanıcı sayısı dahada artıyor. Bir çok  birey ne soracağım şimdi ?, Tıkandım kaldım, Komik birşey sorayım bari ama ne vsvs gibi sorularla kendileriyle çatışmakta :) sizler için tozlusayfa ekibi olarak ask.fm de sorulacak, sorulan soruları komik yanıtları, birbirinden farklı ask.fm soru örneklerini sizlere paylaşıyoruz. Bunların içinden dilediklerinizi kullanabilirsiniz. Hatta sizden ricamız Aşağıdaki yorum alanını kullanarak bizlere sorular göndermenizden yana olacaktır. Dilerseniz soruları yanıtlaya da bilirsiniz. Gönderdiğiniz ask.fm sorularını yazımızı güncelleyerek üst tarafa alacağımızı bildirmek isteriz. Neyse lafı fazla uzatmadan sorulara geçelim…  Sizler tarafından gönderilen sorular.

Ask.fm Soruları Örnekleri – Sorulan Komik Sorular 

 1. Neden bu kadar boş işlerle uğraşıyorsunuz ?
 2. Eğer 7 kişi karşılaşır ve birbirleri ile
  yanlızca bir kere tokalaşırlarsa kaç kere
  tokalaşma olur
 3. Üçgen bir adam öldükten sonra üçgen bir tabuta konulmasını istemiş. Adam ölmüş fakat üçgen tabuta sığmamış. Neden ?
 4. Hangi kanun insanları yargılamaz ?
 5. Av sporuna merak salan sakar bir adama arkadaşları ne hediye eder ?
 6. Pragmatist bir manifestonun edimsel imgelenmelerine öykünen yaptırımları karakterize eden kuramların tümünü gerçEkleyebilme yetisine haiz bir öngörümsel önerme varyantı olarak kabul edilse de, içsel çatışıklıkları pasivize etmenin bilişsel algılanması söz konusu olduğunda pitoresk bir tümevarım sağlayabilecek bir betimlemeyi, en marjinal kulvarlarda, ayrımlanabilir ve determinist bir tarzda angaje edebilme kapasitesine sahip olan nedir?
 7. En son okuduğun kitap hangisidir?
 8. Kadere inanır mısın ?
 9. Hoşlandığın biri varmı ?
 10. Bir adam OMO ile yıkanmış ve maymuna dönüşmüş neden?
 11. Bir aile 3 ay boyunca her gün patates yemişler; bir gün kapı çalmış kim gelmiş?
 12. Napolyon?un iki bacağı arasındaki kıllı şeyi nedir? ( Cevap Atı olmalıymış.. )
ask.fm de sorulacak, sorulan soruları komik yanıtları, birbirinden farklı ask.fm soru örneklerini yayınlamaya devam edeceğiz aşağıdaki yorum alanını kullanarak sorularınızın yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.


Kategori: Bilgilendirme Yazar: (1487) 4 yorum yapılmış Tarih: 2 Aralık 2012

YORUMLAR

4 Yorum var.

 1. Aşk.fm sorulanı paylaşalım hadi gençler :)

 2. Bana sorulan genelde sorular sevgilin varmı ? çıktığın varmı ? hoşlandığın biri var mı ? adam gibi soru soran yokki hadi sorun bakalım

  • Pragmatist bir manifestonun edimsel imgelenmelerine öykünen yaptırımları karakterize eden kuramların tümünü gerçEkleyebilme yetisine haiz bir öngörümsel önerme varyantı olarak kabul edilse de, içsel çatışıklıkları pasivize etmenin bilişsel algılanması söz konusu olduğunda pitoresk bir tümevarım sağlayabilecek bir betimlemeyi, en marjinal kulvarlarda, ayrımlanabilir ve determinist bir tarzda angaje edebilme kapasitesine sahip olan nedir?

 3. sorarsan sevinirim :) http://ask.fm/nyercan

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.