aynali-avize-modeli

Avize modelleri 

Evlerimizin vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan Avize modellerini bu yazımızda inceleyeceğiz. Evlerini yenileyenler evlerinde yenilik yapmak isteyenler veya evin tasarımından sıkılanlar için birbirinden şık yeni avize modellerini sizlere paylaşacağız.Avizeler odanın yapısını etkileyen en önemli ürünlerdir. Avize seçimlerinizi yaparken duvar renklerine, kullandığınız mobilyalara uygunluğuna göre hareket etmeniz en doğru yöntem olacaktır.

Son yıllarda aydınlatma sektöründe aynalı ürünlerin kullanımı artmaktadır ; Avizelerde  de bu yıl aynalı tasarımlar dikkat çekiyor. Yerini hiç bir zaman kaybetmeyecek olan porselen tasarımlar evinde farklılık isteyenler için bire bir.

Klasik tarzda tasarlanmış ve klasik mobilya ürünlerinin bulunduğu bir odada kristal avize çeşitlerini denemenizi öneriyoruz. Odanızın havasını değiştireceği kesin.

Teknolojinin ilerlemesiyle avize modelleri de günden güne kendisini geliştirmekte sizlere örnek teşkil etmesi adına birbirinden güzel avize modellerini galerimizde paylaşıyoruz.

Avize modelleri 2012 adlı galerimizi aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır.Kategori: Dekorasyon, Hobi Yazar: (1487) 2 yorum yapılmış Tarih: 8 Mayıs 2012

YORUMLAR

2 Yorum var.

  1. Bence kristel avize modelleri en şık avize modelleri evimdede kullanıyorum

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.