Bambi Çizme modelleri 2013

Bambi’den 2013 Kışı İçin Hazırlanan Çizme Modelleri

Malumunuz yaz aylarını geride bırakmaya başladı ve kış aylarına yavaştan da olsa bir hazırlık yapmak gerek. Bizler de bu doğrultuda hareket ederek sitemize kışlık bayan ayakkabı modellerini eklemeyi uygun gördük. Bu konumuzda bayanların kış aylarında adeta vazgeçilmezi olan çizme modellerini sizlerin beğenisine sunacağız.

Çizme modelleri için marka seçimimizi bayanların ayakkabı alması gerektiğinde ister bot, ister sandalet, ister çizme olsun akıllarına gelen ilk marka olan Bambi’den yana kullandık. Bambi çizme modellerini incelediğinizde ağırlıklı olarak kış renkleri olan siyah ve kahverengi tonlarında olduğunu göreceksiniz. Pembe, yeşil gibi açık renk seven bayanları düşünerek bu renkte de çizme modelleri olduğunu belirtmemizde yarar var.

Bambi çizme fiyatları 150 lira civarında değişiklik göstermektedir. Bu değişikliğin en büyük nedeni ise çizme modellerindeki tasarım ve kullanılan deridir. 70-80 liraya çizme bulabileceğiniz gibi 200-210 lira gibi fiyatlarda da çizmeler mevcuttur. Şayet beğendiğiniz çizmenin bütçenizi aştığını düşünüyorsanız morhipo, trendyol, zizigo ve benzeri fırsat sitelerine tıklayıp Bambi kampanyalarını incelemenizi öneririz. Bambi’den 2013 Kışı İçin Hazırlanan Çizme Modelleri adlı resim galerisini aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır.

Bambi’den 2013 Kışı İçin Hazırlanan Çizme ModelleriKategori: Alışveriş, Kadın, Moda Yazar: (1487) Yorum yapılmamış Tarih: 26 Eylül 2012

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.