bayan kaban modelleri örnekleri

Bayan Kaban Modelleri

Son baharın sonlarına geldiğimiz şu sıralar, Bayan Kaban Modelleri’nide incelemeye karar verdik. Daha önceki yazımıda Bayan Bere Modelleri’ni incelemiştik. Bu yazımızla da konuyu tamamlamış oluyoruz sanırım (=

Bu yıl bir çok moda markası Bayan Kaban Modelleri üretimi yapmış ve değişik desenlerden oluşan çeşitli kolajlar oluşturmuş.  Ürünlerin çoğu özel ve güzel tasarımlardan ibaret yeni moda yılına ve kışa hızla giriş yaptığımız bu günlerde en güzel modelleri sizler için araştırdık ve derledik. Ünlü markaların modellerini gördük ve yazımızda yer verdik.

Bu yıl Bayan Kaban Modelleri’ni inceleyeceğimiz markalardan Mango ile başlayalım.

Mango 2013 Kaban modellerinde geçen yıl gibi bu yılda askeri, kruvaze ve canlı renklerden oluşan bir çalışma yapmış. Yeni sezonda müşterilerini yine mutlu ve farklı kılacağa benziyor.

Diğer markaları tek tek inceleyecek kadar vaktinizi almak yerine genel hatları ile incelemeye karar verdik. Yazımızın devamında resimleri inceleyerek sizlerde yorum yapabilirsiniz. Bu yıl canlı rekler ile hazırlanan zarif ve çekici modeller ön planda tutulmuş. Kış aylarında koyuya kaçan canlı renkler ile güzel modeller üretilmiş. Bunun yanı sıra yaz ayının rengi yeşildi. Kış ayı moda rengi ise kırmızı ve tonları şeklinde düzenlenmiş. Güzel görünümlü düğmeler, kemer ve kemer tokaları ile tamamlanmış.

Kırmızının yanı sıra pastel renkler kar beyazı ve şerit desenlerden oluşan yine düğmeli ve güzel modellerde görücüye çıkmış. Sizlere Bayan Kaban Modelleri adlı resim galerisi oluşturduk. Bu resim galerisini aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır.

Bayan Kaban Modelleri

 Kategori: Alışveriş, Kadın, Moda Yazar: (1487) 1 yorum yapılmış Tarih: 27 Ekim 2012

YORUMLAR

1 Yorum var

  1. içi yünlü kabanları nerde bulabilirim mağaza ismi verebilirseniz sevinirim.

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.