retro çok şık yazlık plaj ve günlük şapka modelleri 2012

Bayan Yazlık Şapka Modelleri 2012

Genellikle yazın başımızı güneşten korumak için kullandığımız şapkalar ;artık yaz kış kullanılıyor.En çok kullanılan aksesuarların başında gelen şapkalar bu yıl çok farklı tasarımlarla karşımızda olacak.Kumsallarda trend haline gelen retro tarz şapka modellerini bu yılda çok göreceğiz. Şapka sektöründe Fransız modası Türkiye de buram buram kokacak…

Üretici firmalar güneşinde kavurucu sıcağını düşünerek şapka tasarımlarında genelde açık tonlu renkleri kullanırlar. Bu yılda şapka modasında açık renkler ağırlık gösteriyor fakat yılın moda rengi bu yıl beyaz renk şapka seçimlerinizde bu küçük ayrıntıyı unutmamalısınız.

Hasır çanta modellerinin üstüne şapkalarda da hasır modelleri göreceğiz. Çok şık ve modern görünüme sahip olan bu hasır şapkalar gerçekten de denemeye değer ürünler.

Plajlarda sıkça göreceğimiz kumaş açık renkli çiçek desenli şapkalardan bir tane sizde edinmelisiniz.Yılın plaj modası retro tarz çiçekli desenler üzerine kurulu olacak.Bayanlar şapka seçimlerinizi yaparken  kaliteli , orjinal ürünleri seçmeye özen göstermelisiniz.Sağlığınız her şeyin önünde olmalı kalitesiz boyalarla üretilen şapkaların kanserojen ürünler olduğunu unutmamalısınız.

Sizlere örnek teşkil etmesi açısından 2012 yazlık şapka modellerini sizler için inceledik ve yayınlıyoruz. Şapka almadan önce kesinlikle galerimize bir göz atmalısınız.

Bayan Yazlık Şapka Modelleri 2012 adlı galeriyi aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir şapka modeline tıklamanız yeterli olacaktır.Etiketler:
Kategori: Genel Yazar: (1487) Yorum yapılmamış Tarih: 25 Mayıs 2012

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.