pembe yeni bindallı modelleri 2012

Bindallı Modelleri

Bindallı modelleri adlı yazımıza başlamadan bindallı nedir ondan biraz bahsedelim istedik.Bindallı gelin adaylarının düğün gecesinden önce kına gecesinde giydikleri yöresel bir kostümdür.

Bindallı günümüzde ne kadar çok moda olsa tarihi çok eski zamanlara dayanıyor.Eski zamanlarda seçenek yokluğundan veya süre gelmiş bir kostüm olan kına gecelerinin vazgeçilmezi olan bindallı günümüzde de eski zamanlarda kullanılan parçaların tekrar moda olmasıyla birlikte tekrar gündeme gelmiştir.

Son zamanlarda gelin adayları arasında kına gecesinde bindallı giymek oldukça moda olmuştur.Kına gecesinde abiye kıyafetten önce veya sonra ara yerde bindallı kıyafete  yer vermek oldukça modern olmuştur.

Bindallı hemen herkes tarafından kına gecelerinde kullanılmaya başlamıştır.Yöresel ve kültürümüzü yansıtmakta olan bindallı yeni ve farklı tasarımlarla tekrar gündeme gelmiştir.

Geçmişten günümüze değişen ve kendini yenileyen bindallı modelleri gelin adayları tarafından oldukça revaçta bir kostüm olmuştur.Siz gelin adayları için düğünden önceki kına gecesinde giyilecek olan bindallı modellerini bir araya getirdik.

Geçmişten günümüze bindallı modelleriyle siz okuyucularımızın beğenisine sunuyoruz.Farklı tasarımların ve değişik modellerin yer aldığı galerimize bakmadan kına gecesi kostümü tercihi yapmayın derim.

Galeriyi aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir bindallı modeli resmine tıklamanız yeterli olacaktır.Kategori: Genel Yazar: (293) Yorum yapılmamış Tarih: 28 Mayıs 2012

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.