Bir insan ile nasıl barışılır

Bir insan ile nasıl barışılır ?

İnsanlar sık sık ufak veya büyük tartışmalar sebebiyle birbirlerine küserler. Bu küskünlükler, kimi zaman insanlar arasında soğukluk oluşmasına, bazı duygusal problemler yaşanmasına sebep olmaktadır.

Bu küskünlükler insanlar arasında pek çok zaman ortaya çıkabilir. Bu küskünlerin ortadan giderilmesi, barışın sağlanması ve insanlar arasındaki kırgınlıkların onarılması, aslına bakılırsa gayet kolaydır.

Bir insan ile nasıl barışılır, bir insanın küskünlüğü nasıl giderilir ve buna benzer pek çok soru işaretinin cevabını bulmak için yazımızın devamında yer alan maddeleri okuyabilir ve uygulamaya başlayabilirsiniz.

1. Hediye alın

Küskünlükleri gidermenin en kolay yollarından biri de hediye almaktır. Örneğin, küs olduğunuz fakat çok sevdiğiniz kişi bir buket çiçek veya bir lale alabilirsiniz. Bu, kişinin gönlünü almak için yeterli bir hediye olabileceği gibi, kimi zaman daha büyük bir hediyeye ihtiyaç da duyabilirsiniz.

2. Özür dileyin

Sevdiğiniz kişiden özür dileyerek, onunla barışmak isteyebilirsiniz. Özür dilemek, suçlu olduğunuzu kabul etmek anlamına geleceği için, karşınızdaki kişinin sizi de affetmesine sebep olacaktır. Eğer yeteri kadar içten bir özür dilerseniz, karşınızdaki kişi de size aynı içtenlikle yanıt verecek ve affedecektir.

3. Yemeğe götürün

Sevdiğiniz ve barışmak istediğiniz kişiyi yemeğe götürerek, orada yaptığınız hareket hakkında samimi itiraflarda bulunabilir ve af dileyebilirsiniz. Bu tarz ortamlar aranızdaki buzların erimesini sağlayacak ve aranızdaki kırgınlığı gidererek, küslük halinin ortadan kalkmasına sebep olacaktır.

 Etiketler:
Kategori: Nasıl Yapılır / Olunur Yazar: (1487) 4 yorum yapılmış Tarih: 21 Şubat 2013

YORUMLAR

4 Yorum var.

  1. bunlar beni aşar

  2. Hiçbir işe yaramıyor bunlar. Barışmayan barışmıyor işte !!

  3. haklı olan sizseniz ve barışmak isteyen de sizseniz ne yapardınız. Kafam çok karışık yaaaa…

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.