mavi renk converse all star ayakkabı modelleri 2012

Converse Ayakkabı Modelleri

Converse , Türkiye ve dünya da en çok kullanılan ayakkabı markalarından biridir. 1908 yılında ufak bir ayakkabı dükkanı olarak açılan converse bulunduğu bölgede yaptığı kauçuk ayakkabılarla tanınırdı. Bu ufak şirketin hayatını değiştiren büyük olay 1917 de Converse ALL Star adı altında basketbol ayakkabıları üretmeye başlamasıyla gerçekleşmiştir. O günden bugüne modasını belirli süreçlerde kaybetmiş olsa da 2000 leri yıllarda büyük ilgiyle kullanılan ayakkabıları üretmektedir ve hala en çok satılan ayakkabı modelleri Converse ALL Star…

Gençlerin ayaklarından eksik olmayan Converse ayakkabı markasıyla birlikte diğer büyük firmaların bile tasarımlarını converse ayakkabı modellerine yakın tarzlarda yaptıkları görünmektedir. Bu bile Conversenin gençler ve insanlar üzerindeki etkisini büyük ölçüde gösteren örneklerden biridir.

Converse ayakkabılarının en çok tercih edilme sebeplerinden biride unisex olmalarıdır. Klasik renklerinin bulunduğu modeller hem erkek hem bayanlar tarafından rahat bir şekilde kullanılmaktadır.Klasik görünümü pek değişmese de converse gün geçtikçe kendini geliştiriyor. Kalitesiyle rahat bir kullanım sağlayan bu ayakkabılar , son beş yıl içinde günlük kullanılan ayakkabılar sırasında birinciliğini kaybetmiyor.

Converse ayakkabı modelleri piyasada 60 – 170 tl arasında satılmaktadır. Sizlere örnek teşkil etmesi açısından birbirinden şık converse ayakkabı modellerini incelik.

Converse Ayakkabı Modelleri adlı galeriyi aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir convers ayakkabı resmine tıklamanız yeterli olacaktır.

 Kategori: Alışveriş, Moda Yazar: (1487) 1 yorum yapılmış Tarih: 24 Mayıs 2012

YORUMLAR

1 Yorum var

  1. fadime yilmaz

    Meraba beğndğim bi model var ama alamyorum yardmc olurmusunz

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.