Dalgalı saç modelleri - Kesimleri

Dalgalı Saç Modelleri

Her bayanın şüphesiz ki saçlarına oldukça fazla özen gösterir.Bayanlar için neredeyse saç denince akan sular durur diyebiliriz.Hal böyle olunca kuaför salonları her gün dolup taşar.Bu da tonlarca para demektir haliyle.Bayanların saç konusunda asla istekleri bitmez boyası,kırıkları,bakımı vs.

Saç konusunda en çok düşünülen nokta saç modelidir.Her bayan her zaman aynı saç şeklini kullanmaz arada bir değişiklik yapmak ister haliyle.Uzun saçlı bayanlarımız kısa kestirmek ister ama bir türlü cesaret edemez.Kısa saçlı bayanlarımız ek saçlarla uzatmaya çalışır.

En çok kullanılan saç modellerinden olan dalgalı saç modası asla geçmeyen ve bizce geçmeyecek olan saç modelleri arasındadır.Dalgalı saç hemen hemen her ortamda kullanılabilen ve yapımı oldukça basit olan bir modeldir.Dalgalı saç modeli kısa veya uzun her saça uygulanabilir.Bu sebepten her bayan rahatlıkla tercih edebilir.

Kuaförlere gittiğimiz zaman hafif dalgalı saç isteriz ve sonucunda neredeyse gelin başını andıran bir saç ile ayrılırız.Genelde en çok sıkıntı duyulan konu budur.Kırık fön tekniği ile hafif dalga verilen saçlar bu durum için en uygunudur.Kendiniz kolayca yapabilmeniz için akşamdan sararak istediğiniz sonuca hiç para harcamadan ulaşabilirsiniz.

Sizler için en güzel dalgalı saç modellerini bir araya getirdik.

Dalgalı Saç Modelleri adlı resim galerisini aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır.Etiketler:
Kategori: Genel Yazar: (293) 1 yorum yapılmış Tarih: 4 Temmuz 2012

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

1 Yorum var

  1. Yeni modeller baya hoş. Bende dalgalı saç istiyorum ilk fırsatta .

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.