Dantel fiskos modelleri

El emeği,göz nuru olan  ince ince yapılan ve evlerin neredeyse tamamında kullanılan dantelin bir çok çeşitleri vardır.Mutfak takımları yatak örtüleri vitrin takımları havlu kenarları gibi parçalar dantel çeşitlerinin sadece bir kısmıdır.

Dantelleri genelde anneler kızları için birbirinden güzel dantel modelleri hazırlar ki bu danteller şüphesiz ki sanat eseri abidesidir.Anneler kızları için hazırladıkları bu dantelleri kızları evlenip mutlu olacak ve bu dantelleri evlerinde kullanacaklar gibi bin bir çeşit hayaller kurarak tek tek motif motif işlerler.

Bölgeler arasında farklılık gösterseler de dantellerin hepsi aynıdır ve aynı şekilde yapılır.Türk kültüründe çok önemli bir yere sahip olan danteller bizler için ayrı bir yerdedir.Dantelin kullanım yerlerine göre bir çeşidide salon takımlarında kullanılan fiskos modelleridir.

Sizler için hazırlamış olduğumuz fiskos örtülerini bir araya getirdik buradan beğendiğiniz modellerin altına nasıl yapıldığını hakkında sorular sorabilir cevabını alabilirsiniz?

Galeriyi aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir resme tıklamanız yeterlidir.

 Kategori: Hobi, Kadın Yazar: (293) Yorum yapılmamış Tarih: 15 Nisan 2012

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.