Modern duvar kağıdı modelleri 2012

Dekoratif duvar kağıtları boya badana gibi tadilat gerektiren işlerden ve masraftan uzak olması tercih edilme oranı oldukça arttırmaktadır.Duvar kağıtları genelde ev olmak üzere iş yerlerinde de vazgeçilmez olmuştur.

Yeniz sezon duvar kağıtları yıkanabilir ve silinebilir şekilde tasarlanarak temizlik kolaylığı sağlamaktadır.Bu sezon yeni ithal duvar kağıtları sayesinde yaklaşık olarak 15 yıl evlerinize ve iş yerlerinize masraf derdinden kurtulabilirsiniz.

Dekoratif duvar kağıtlarının kullanım alanları arasında ilk sıralarında ;cafeler,ofisler,yeni yapılmış evler,salonlar ve çocuk odalarının yer aldığını görebiliriz.Duvar kağıtlarının uzun ömürlü olması ve bakteri oluşumunu engellemesi de avantajları arasında sayılır.

Dekoratif duvar kağıtlarının günümüzde bir çok çeşidini görmemiz mümkündür.Duvardan duvara kaplanan,şerit halinde duvarlara yapıştırılan,kadife dokulu olanlar,çiçek desenli olanlar gibi bir çok farklı desenden ve kumaştan oluşan duvar kağıdı modelleri günümüzde kullanılan alanlara şıklık sağlamaktadır.

Duvar kağıdı seçimi yaparken kesinlikle odanın veya ofisin kısaca kullanım alanla uyum sağlamalı ve göze hitap etmelidir.Dekoratif duvar kağıtlarından oluşan galerimizde birbirinden farklı desenlerden,kumaşlardan,stillerden oluşmaktadır.Galerimizde en son moda duvar kağıtlarına ve farklı tasarımlara  yer verdik.

Dekoratif Duvar Kağıtları Modelleri adlı  galeriyi aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır.Etiketler:
Kategori: Genel Yazar: (293) 1 yorum yapılmış Tarih: 25 Mayıs 2012

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

1 Yorum var

  1. Siyah ağırlıklı duvar kağıtları bana daha cezbedici geliyor. Mesela yukarıdaki çiçek desenli siyah duvar kağıdı bence çok hoş.

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.