Efektli Fotoğraf Çekme Uygulaması, Vintage

Android cihaz sahiplerinin en çok sevdiği uygulamaları tanıtmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda fotoğraf severler için yeni bir uygulama olan Vintage adlı uygulamayı tanıtacağız. Bu uygulama fotoğraflarınızı çekerken efekt eklemeye yarayan kullanışlı bir android fotoğraf uygulaması.

Efektli Fotoğraf Çekme Uygulaması Vintage’nin asıl amacı, fotoğrafı çektikten sonra efektler için zaman harcamamanız. Fotoğrafı istediğiniz efektte çekmenizi sağlayan uygulama daha sonradan başka uygulamalar ile zaman kaybetmenizi engelliyor. Birçok efekt seçeneği bulunan uygulama oldukçada kullanışlı.

Efektli Fotoğraf Çekme Uygulaması, Vintage

Uygulamayı çalıştırdıktan sonra çeşit çeşit efektte fotoğraf çekebiliyorsunuz. Siyah-beyaz, sepya gibi efektleri kolaylıkla çekeceğiniz fotoğraflara uygulayabiliyorsunuz. Basit arayüzü sayesinde tonlamalarla rahatlıkla oynayabiliyor tam istediğiniz efektte bir fotoğraf çekebiliyorsunuz. Sosyal medya entegreli uygulama sayesinde Facebook ve Instagram gibi sosyal ağlarda uygulama üzerinden çektiğiniz efektli fotoğrafları paylaşabiliyorsunuz. Android kullanıcıları tarafından çok sevilen Efektli Fotoğraf Çekme Uygulaması Vintage mağaza üzerinde 4.4 gibi bir ortalama almış.

Android Efekt Uygulaması Android Vintage uygulaması Android Market üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Buraya tıklayarak Google Play Store üzerinden güvenli ve ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Ücretsiz bu uygulamayı kullanarak fotoğraflarınızın daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.Kategori: Android, Android Uygulamaları Yazar: (192) Yorum yapılmamış Tarih: 21 Aralık 2012

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.