takı örnekleri

El Yapımı Takı Modelleri

Takı takmak bayanlarımız için neredeyse vazgeçilmez olmuştur.Bayanlarımız kıyafetine uygun takı tercihi yaparak giydikleri kıyafetleri tamamlarlar ve şıklıklarına şıklık katarlar.Hal böyle olunca da soluğu takı toka mağazalarında alırlar.Takı takmış olmak için takı kullanılmaz aslında takılan takı kıyafetle bir uyum içerisinde olmalı ve her detay birbirini tamamlamalı.

Mesela sade bir elbise seçtiğiniz zaman takı olarak gösterişli bir kolye kullanabilirsiniz.Küpe veya bileklikler de olabilir elbette.Dikkat etmeniz gereken önemli nokta ise takı takarken kolye,küpe,yüzük ve bileklik gibi aksesuarları aynı anda kullanmamanız.Dışarıya çıktığınız zaman ne varsa takmış taktırmış cümlesini etrafınızdakilere hissettirebilirsiniz doğal olarak.Bunun yerine  uygun aksesuarlardan bir veya 2 tanesini belirleyerek seçiminizi yapabilirsiniz.

Takı sadece satın alınarak elde edilen bir aksesuar değildir bizce.Neden mi? takı başlığında yer alan kolye,küpe,bileklik gibi aksesuarları her bayan elinden geldiği kadar kendisi yapabilir.Farklı materyalleri satın alarak bunları farklı şekillerde bir araya getirerek son derece farklı ve kişiye özel takılar oluşturabilirsiniz.Boncuklar pullar kullanarak oluşturduğunuz takıları süsleyebilir ve daha havalı gösterebilirsiniz.

Kendi yaptığınız takılar sayesinde kimse olmayan modellere sahip olmanın hazzını yaşamakta bir başka tabi bayanlar için.Genelde bayanlarda pişti olma fobisi gibi bir korku vardır.Bu durumu yaşamak istemeyen bayanlar kendi takılarını kendileri tasarlayarak oluşturabilirler.

Şimdi siz okuyucularımız için birbirinden farklı el yapımı takı modellerini sergileyeceğiz.Tabi ki galerimize bakarak takı modelleri oluşturabilmenin yanı sıra fikir alarak kendi zevkinize ve kullanacağınız ortama göre dizayn ederek meydana getirebilirsiniz.

En Yeni El Yapımı Takı Modelleri adlı resim galerisini aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır.Kategori: Hobi, Kadın Yazar: (293) 2 yorum yapılmış Tarih: 30 Haziran 2012

YORUMLAR

2 Yorum var.

  1. Mavi küpeler çok hoş görünüyor.

  2. 3. imajdaki çiçekli kolyeye bayıldım. paylaşım için teşekkürler.

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.