Erkeğe Hediye Almak

Erkeğe Hediye Almak

Hediyeleşmek güzel bir şeydir. Sevdiklerimize sevgimizi dile getirmenin en güzel yolu hediyeleşmektir. Hediyeleşme döneminde kadınların en sık sorduğu soruların başında “bir erkeğe hediye olarak ne alınır?” sorusu gelmektedir. Sevdiğiniz bir arkadaşınıza güzel bir hediye almak istiyorsunuz. Bu konuda sizlere yardımcı olmak isterim.

Erkeklerin hediyeye bakış açısı ile bayanların bakış açısı çok farklıdır. Bir bayan için hediyenin estetik olması önemli iken erkek için işe yaraması önemlidir. Bu anlamda bir erkeğe hediye alırken mutlaka aldığınız hediye erkeğin kullandığı bir şey olmalıdır. Bu anlamda bir erkeğe alınabilecek hediyelerden en güzeli kravat, kol saat, spor ayakkabısıdır. Süs eşyası ya da estetik görünümlü kullanmadığı bir hediye erkeği cezp etmez. Hediye almanın verdiği mutlulukla size teşekkür eder. Aldığınız hediyede evinin bir köşesinde öylece durur.

Güzel bir kol saati ile bir erkeği mutlu edebilirsiniz. Erkeklerin birçoğunda kol saati tutkunluğu vardır. Kol saatinin rengi de erkeğe uyumlu olmalıdır. Pembe ya da kırmızı bir kol saati erkeğe uygun kaçmaz. Parlement mavisi ya da siyah renkler erkeği cezp eder.

Hediye alırken hediyenin pahalı olmamasına da dikkat etmelisiniz. Erkekler pahalı hediyeleri iyi karşılamazlar. Bu yüzden uygun renkte uygun fiyata kullanışlı bir hediye almanız erkeği hediye yönünden mutlu edecektir.Etiketler:
Kategori: Genel Yazar: (1487) 2 yorum yapılmış Tarih: 12 Eylül 2012

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

2 Yorum var.

  1. Erkeğe hediye almak dünyadaki en zor şey.

  2. Ne hediye alcam ya o bana alsın:)

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.