spor çeket erkek mezuniyet balo kıyafetleri

Erkek Mezuniyet Kıyafetleri

Yazın gelmesiyle okullarda tatile girecek kimi öğrenciler okullarından bu yıl mezun olacaklar. Bayanlar kadar olmasa da tatlı bir telaş baylarda da olacak. Herkes mezun olduğu gün şık ve modern olmak isteyecektir. Olması gerekende budur. Bayanlarımız için bu yılın mezuniyet kıyafetlerini incelemiş görselleri yayınlamıştık. Bu yazımızda ise 2012 yılının modasını göz önünde tutarak birbirinden şık erkek balo kıyafetlerini inceleyeceğiz ve yayınlayacağız.

Mezuniyet yaşam boyunca az yaşanan bir olgudur. Bu günde şık olmak isteyen baylar yılın modasına ayak uydurmak istiyorlarsa yazımızı dikkatli bir şekilde okumalılar. Öncelikle Spor veya klasik  hangi tarzda giyinmek istediğinize karar vermelisiniz. Genelde klasik giyim tarzı tercih edilmektedir. Mezuniyet günü ciddi bir gündür ve ciddi bir kıyafetle bu günü süslendirmek anlamlı olacaktır. Gençlere tavsiyemiz ne çok klasik nede çok spor olmayın giyim tarzınızı dengeleyin. Parlak kumaş pantolonlar yılın modası fakat güzel bir kot ile kombin edilmiş gömlek ve blazer ceket sizi gecenin yıldızı yapabilir. Aksesuarlar önemlidir. Saat , ayakkabı , kravat vs. seçimlerinizde kaliteli şık ürünler seçmeye özen göstermelisiniz.

Sizlere örnek teşkil etmesi açısından erkek mezuniyet kıyafetleri adı altında görsel bir galeri oluşturduk.İncelemeden karar vermemenizi öneriyoruz.

Galeriyi aktif etmek için aşağıdan herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır.Etiketler:
Kategori: Genel Yazar: (1487) 2 yorum yapılmış Tarih: 26 Mayıs 2012

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

2 Yorum var.

  1. ya ne sacma sapan resimler koymuşsunuz, bunu giysek dalga konusu oluruz. :))

    • Hangi model için bu yorumu yaptınız ? yazarlarımız seçimlerini yaparken yılın renklerine modasına ve yaş gruplarına göre hareket etmektedirler.

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.