Erkeklerin İlişkileri Bitirme ( Ayrılma ) Bahaneleri

İlişkiler çoğu zaman biten duygusal birlikteliklerdir. İlişkiler biterken de genellikle başlangıçtaki gibi samimi olmaz. İlişkiyi bitirme kararı alan taraf çoğunlukla bitirmek için elle tutulur bir sebep göstermek zorundadır. Keyfi ve tek taraflı biten ilişkiler de elle tutulur sebepler olmadığında bahane diyede adlandırılan yalanlar ortaya çıkar. Hatta ilişkiyi bitirmek için sunulan bahanelerin bazısı tam anlamı ile klişe kıvamına gelmiş bahanelerdir. Çünkü ya dürüst olup gerçek söylenemez yada gerçekten ayrılmak için bir sebep yoktur ortada . Böyle durumlarda ayrılmak isteyen taraf karşısındakini üzmeden hatta tüm sorumluluğu üstüne alacak yalanlara başvurur. İlişkiyi bitirmek için sunulan bahaneler kadın ve erkeğin bitiren taraf olmasına göre değişir. Erkekler genellik ile klasikleşmiş  bahane görünümlü yalanları kullanırlar. İşte ayrılmak isteyen tipik erkek yalanlarından bazıları; Erkeklerin İlişkileri Bitirme Bahanelerini paylaşalim :)

Erkeklerin İlişkileri Bitirme ( Ayrılma ) Bahaneleri

Sorun Sende Değil. Sorun Bende

Erkeklerin İlişkileri Bitirme Bahanelerinden en çok kullanılanı diyebiliriz. Bence en klasik ayrılma bahaneleri listesinin başında yerini alır. Erkekler bu bahaneyi her zaman cepte tutar ve daha iyisini bulamadıkları an ortaya atar. Bu yalan ile karşısındakinin kalbini kırmadan ayrıldığını düşünür. Aslında öyledir de. Ayrılığın tüm yükünü kendi üstüne almış olur. Ayrılırken bir de karşısındakinin eksikliğini suratına vurmaz.

Sen Benden Daha İyilerine Layıksın

2. çok kullanılan Erkeklerin İlişkileri Bitirme Bahanelerinden biridir. Gerçekten sevildiğini hissettiğinde ve buna rağmen yolunda gitmeyen bir şey varsa yada daha bu sevgi erkeği korkutmaya başlamışsa erkek direk bu bahaneyi sunar ve ortamdan uzaklaşmaya bakar.

Bu Aralar Biraz Sorunlarım Var. Biraz Kendimi Dinleyip Sorunlarımı Çözmem Lazım

Ego sahibi ve sevgi arsızı erkeklerin vazgeçilmez bahanesidir. Bu bahane ile ayrıldığınızda bile onu düşünüyor ve hala onu yaşıyor olur çoğu bayan. Erkekte bunu hissettikçe egosunu doldurur. Bir yandan da ilişki sırasında eksikliğini hissedip özlediği  ne varsa onu yapmaya bakar. Bu durumdan sıkılırsa geri döner, sıkılmazsa veya daha iyi bir ilişki bulduysa daha da dönmez.

Bu İlişkinin Heyecanı Kaçtı

Meşhur Erkeklerin İlişkileri Bitirme Bahanelerinden biri daha… Bu aslında bayanlar tarafından da kullanılan bahanelerden biridir. Aslında bir bayan bunu diyorsa gerçekten heyecan kalmamıştır. Fakat bir erkek diyorsa çoğu zaman bahanedir. Erkek daha canlı ortamlar yeni arkadaşlıklar edinmiştir ve onları size tercih ediyordur. Yani sorun ne sizde nede ilişkinin heyecanındadır.

Erkeklerin İlişkileri Bitirme ( Ayrılma ) Bahaneleri adlı makalemiz için aşağıdaki yorum alanına soru veya sorunlarınızı farklı bahaneleri paylaşabilirsiniz.Kategori: Erkek, Kadın Yazar: (233) Yorum yapılmamış Tarih: 24 Aralık 2012

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.