Gelinlik çiçekleri

Gelin çiçek örnekleri

Gelin çiçekleri küçük ve önemsiz gibi görünen fakat aslında gelinin ve gelinliğin olmazsa olmazıdır.Gelin çiçekleri bir gelinin en önemli aksesuarı ve gelinlik ile bütünleşen bir detayıdır. Gelin çiçeği modelleri kullanılan çiçek ve aksesuarlarına  göre değişiklik göstermektedir. Belirli bir döneme kadar olan gelin çiçekleri modeli klasik ve beyaz renkteydi.

Bu sezon genellikle gelin çiçeklerine  farklı renkler eklenmesi ile değişik ve sıra dışı bir görünüme kavuşmuştur.Gelin çiçekleri canlı çiçeklerden yapılan ve bitkiler ile bütünleştirilen çiçekler gelin adayları tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Gelin çiçeği tercihi yapılırken mutlaka gelinlik modeli,gelinlik kumaşı göz önünde bulundurulmalıdır.

Gelin çiçekleri konusunda şimdiye kadar sadece iki farklı seçenek bilinirdi canlı çiçeklerden yapılan gelin buketleri vede cansız çiçeklerden yapılan gelin buketleri…

Gelin çiçekleri konusunda geniş ürün yelpazesi tamamen gelin adayının hayal güçleri ile alakalıdır.Bu konuda en büyük söz sahibi olan gelin adayları gelin çiçekleri konusunda çok farklı tasarımları görerek düşünerek önceden karar verebilirler.

Gelin çiçekleri konusunda en çok tercih edilen canlı gelin buketleri şeklinde olan gelin çiçekleridir.İstenilen ve karar verilen çiçeklerden belirlenen boyutta hazırlanan gelin çiçeklerini tercih edebilirsiniz.Güller, orkideler, kır çiçekleri, laleler, sümbüller gibi değişik çiçeklerle hazırlanmış ve  rengarenk bir kaç dokunuşla harika bir gelin buketi seçebilir veya elleriniz yetenekli ise kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Unutmamanız gereken çok önemli bir konu ise karar verdiğiniz veya oluşturduğunuz gelin buketinizin sapını yani tutma yerini çok şık ve havalı olmasına özen göstermeniz.Kategori: Kadın, Yaşam Yazar: (293) 2 yorum yapılmış Tarih: 30 Nisan 2012

YORUMLAR

2 Yorum var.

  1. Sonuçta sallayacağım için önemi yok.

  2. gelin çiçekleri

    :) bazı çiçekler var ki sallamaya kıyamazsınız.

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.