Yeni Modern Gümüşlük Dantel modelleri 2012

Gümüşlük Dantel modelleri

Gümüşlük salon takımlarında yer almakta ve tek başına olmamaktadır.Salon takımlar konsol,gümüşlük,vitrin,masa ve sandalyelerden oluşur.Günümüzde salon takımları bu parçalardan oluşmasa da hala var olduğu kesinlikle bilinmektedir.Günümüzde televizyon ünitelerinden oluşan salon takımları içerisinde çok fazla parça barındırmamakla birlikte oldukça sade ve yalındır.

Dantel kullanımı artık yavaş yavaş günümüzde eski değerini kaybetmektedir.Fakat kullanılan dantel bir evde kesinlikle bulunması gereken parçalardandır diye düşünüyoruz.Bu yazımızda gümüşlük dantel modellerini inceleyeceğiz ve farklı modelleri galerimizde görmenizi sağlayacağız.

Çok eski bir zamandan konuşuyormuş gibi olduk ama günümüzde dantel çok demode olarak tanımlanmakta ve dolayısıyla kullanılmamaktadır.Her ne kadar dantel unutulmaya yüz tutsa bile sandıklarımızda derinlerde bir yerlerde muhakkak bulunmaktadır.

Gümüşlük takımlarında  kullanılan danteller kesinlikle salona bambaşka bir hava katacak ve oldukça zengin bir görünüm ortaya serecektir diye düşünüyoruz.Bu düşüncenin sebebi dantelin kesinlikle el emeği ve göz nuru olmasından kaynaklanıyor.

Birbirinden farklı dantel modelleri ile gümüşlük takımlarınızı sadelikten kurtabilirsiniz.Bayanlar arasında rekabet haline gelen dantel modellerine neredeyse her gün bir yenisi daha ekleniyor.Bunun sonucunda bayanların seçimlerinde haklı olarak kararsız meydana geliyor.

Şimdi birbirinden farklı dantel modellerine ve tek tek işlenmiş gümüşlük takımlarına bir göz atalım.Eminim ki bayanlar galerimizde yer alan herhangi bir modele bakarak kendileri ekrana bakarak modelini çıkarabilirler.

Gümüşlük Dantel modelleri adlı galeriyi aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir model resmine tıklamanız yeterli olacaktır.Etiketler:
Kategori: Genel Yazar: (293) Yorum yapılmamış Tarih: 31 Mayıs 2012

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.