modern şık halı modelleri 2012

Halı Modelleri 2012

Halı ev dekorasyonun da kullanılan odaya şıklık katan ve tamamlayan önemli parçaları oluşturur.Halı kullanımının zevke bağlı olmakla beraber odanın diğer kısımlarıyla da uyumlu olmasına dikkat edilmelidir.Halı seçimi yaparken ilk olarak odada ki oturma grupları veya salon takımları modelleri göz önünde bulundurulmalıdır.Bunun nedeni ise hareketli bir koltuk takımına sahipseniz tam tersi sade ve tek renk halı modellerini tercih etmelisiniz.

Diğer bir yandan sade koltuk takımı veya oturma grubu bulunan odaya canlı çiçekli geometrik desenli halıları tercih edebilirsiniz.Tam bu noktada bu sezon vitrinlerde oldukça ön plana çıkan modellerden de bahsetmeden geçmeyelim istedik.2012 yaz sezonu halılarında canlı cıvıl cıvıl renkler,çiçek desenleri,geometrik desenli halılar oldukça dikkat çekiyor.

Evini yenilemek isteyenlerin veya yeni evlenecek çiftlerin halı seçimi yaparken kesinlikle bu konuları göz önünde bulundurması gerekir.

Evin en çok kullanılan diğer bir odası mutfağa halı seçimi yaparken genellikle açık renk tonları tercih edilmemelidir.Bunun nedeni ise mutfak bayanların en çok kullandıkları alan olduğu için temizlik açısından koyu renk halılar tercih ediyorlar.

Çocuk odası halı seçimi yaparken kesinlikle çocuğunuza söz hakkı vermeli ve kendi mantığınızla seçim yapmamalısınız.Kararı çocuğunuza bırakmalısınız.Sonuçta çocuk odası çocuğa özel bir yaşam alanıdır.Siz aileler sadece yol gösterici olabilirsiniz.

2012 halı modellerinden oluşan galerimize bakarak evinizin her bölümüne uygun halıları bulabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Galeriyi aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır.Kategori: Dekorasyon Yazar: (293) 1 yorum yapılmış Tarih: 27 Mayıs 2012

YORUMLAR

1 Yorum var

  1. Sayfanizda ki halilar cok güzel bu halilara nasil ulasabiliriz? Hangi sayfa ya girmeliyiz?

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.