modern şık tesettür giyim yeni haşema modelleri 2012

Haşema modelleri 2012

Haşema kısaca ; genellikle havuz ve deniz gibi yüzme alanlarında kullanılan bayanlarda mayo, bikini ve mayokini dışında , erkeklerde ise yüzme şortlarına alternatif olarak üretilen mayo çeşitlerinden biridir. Haşema ilk çıktığında tek bir markanın adıydı zamanla kullanım kapasitesinin artması ve benzer üretilmesiyle genel bir kavram haline gelmiştir.

Çabuk kuruması rahat kullanılması , ve cilde yapışmaması açısından tercih edilen haşema modelleri  her yıl tasarımlarını dahada geliştirmektedir. Ülkemizde muhafazakar kesim içinde tatil sorununu ortadan kaldıran haşema modelleri gün geçtikçe dahada büyük ilgiyle karşılanmaya başlanmıştır.

Bu yılki haşema modellerinde açık tonlu renkler çok daha fazla kullanılmaktadır. Açık renkli tekstil ürünlerinin güneşi normalden daha az bir şekilde vücudunuza hissettirmesi bu renk tonlarının seçilmesinde büyük etki payına sahiptir. Vücudun büyük bir kısmını kapsadığı için cildinizin nefes alması ve yanmaması önem arz eden bir konudur.Haşema alırken bu ayrıntıyı hatırlamanızı öneriyoruz.

Yaz aylarına geldiğimiz bu günlerde bir çok firma haşema modellerini vitrinlerine taşımaya başladı. Piayasada Haşema fiyatları 20 – 200 Tl arasındadır. Sizlere örnek teşkil etmesi adına bir çok firmanın üretmiş olduğu haşema modellerini inceledik ve sizlere görsel olarak sunuyoruz…

Haşema modelleri 2012 adlı resim galerisini aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır. Sorularınızı yorum alanından bize göndererek yanıt bulabilirsiniz.Kategori: Kadın, Moda Yazar: (1487) Yorum yapılmamış Tarih: 4 Haziran 2012

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.