Hummel Ayakkabı modelleri 2012,2012 hummel, humel, hummel, hummel ayakkabılar, hummel fiyatları, hummel online, hummel shoes, hummel store, onlıne satıs

Hummel ayakkabı modelleri

Hummel markasını tanımayan kalmamıştır sanırım.Türkiye de yeni bir marka olmasına rağmen hızlı bir yükseliş yakalayan hummel , dünya devi markalara kafa tutmaya bile başladı. Ana vatanının Danimarka olduğu hummel;  logosuyla , kalitesiyle ve tarzıyla gençlerin yeni trendlerinin arasında yerini alıyor.

Hummel reklam için diğer firmalara göre farklı stratejiler geliştirmiş. Genellik dizi oyuncularını , ünlü sporcuları , komik yüzleri tercih eden hummel birçok dizininde sponsorluğunu yapıyor. Ayrıca sponsorluk için spor branşlarından hentbolu seçen hummel ; hentbola verdiği değeride gösteriyor

Bu yazımızda hummel ayakkabı modellerini sizlere paylaşacağız. Hummel marka ayakkabı modelleri hesaplı olduğu kadar kaliteli de denemenizi tavsiye ederiz.

Önemli Not : Hummel markası ayakkabıları Danimarka da üretildiğinden oradaki toplumun ayak yapısına göre numaralandırılmıştır. Danimarkalılar Genelde geniş ve uzun kalıplar kullanılırlar; bu sebepten online, denemeden hummel ayakkabı alacaksanız ayakkabı numaranızın 1 numara altında sipariş vermenizi öneriyoruz.

Sizlere örnek teşkil etmesi açısından galeri hazırladık. Aşağıdaki hummel ayakkabı modellerinden herhangi birine tıklayarak galeriyi aktif edebilirsiniz.

2012 hummel Bayan erkek karışık modeller…

Hummel ayakkabı modelleri ;

Galeriyi aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir hummel ayakkabı modeline tıklamanız yeterli olacaktır.Etiketler:
Kategori: Genel Yazar: (1487) 1 yorum yapılmış Tarih: 24 Nisan 2012

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

1 Yorum var

  1. selam ben bu ayakkabinin kirmizi rengini nasil siparis vere bilirim ?

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.