İspanyol paça ve bol paça pantolon modelleri

İspanyol paça ve bol paça pantolon modelleri

İspanyol ve bol paça pantolon modelleri 70lerin en popüler akımıdır.Günümüzde de moda geçmişten esinlenmeye devam ediyor.Geçmişte ki moda akımı günümüzde şekil ve form değiştirerek vitrinlerde yerini alarak trend olmuştur.

Bu sezon ise 40 yıl öncesine gidilerek ispanyol veya bol paça pantolonlar moda olmuştur.70li yılların olmazsa olmazı ispanyol paça pantolonları bu yaz tüm bayanlar tarafından oldukça fazla ilgi görmüştür.Yalnız ispanyol paça pantolon tercih ederken göz ardı etmemeniz gerekn bir takım kurallar vardır.Aksi takdirde deyimi yerindeyse moda kurbanı olabilirsiniz.

İspanyol paça pantolonlar uzun ve ince bacaklarda kesinlikle mükemmel bir görüntü oluşturuyor.Bunun yanında kısa ve kalın bacaklı kişiler illede ispanyol paça pantolon giymek istiyorsa kesinlikle doğru pantolunu tercih etmelidirler.Pantolon seçiminde ne çok dar olmalı nede çok bol olmalıdır.

İspanyol paça tercih ederken boyuna çok özen gösterilmelidir.İspanyol paçanın boyu uzun olmalıdır.Oturduğunuz zaman bile ayaklarınız görünmemeli.Çok uzun olursa da pasaklı bir görüntü oluşturacaktır ve hoş olmayacaktır.

İspanyol paça pantolonun altına giyeceğiniz ayakkabı en önemli nokta.Ayakkabı seçimi yaparken dolgu topuk,babet ve ya mantar topuklu ayakkabılar tercih edilmelidir.İspanyol paça pantolonun altından çıkan aşırı bir topuk itici görünmesine sebep olacaktır.

İspanyol paça giydiğiniz zaman üzerine giyeceğiniz yani yapacağınız kombin ayakkabı kadar önemlidir.İspanyol paça pantolonun üzerine bol bir tunik genelde kombinlenmez.Fakat illaki giymek giymek istiyorsanız belinize bir kemer takarak hoş bir görüntü oluşturabilirsiniz.İspanyol paça pantolonun üzerine gömlek tercih edersenizde pantolonun içerisine gömleği koyarak ve ince bir kemer takar tamamlayabilirsiniz.

Son olarak da kısa bir ceket giyerek kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Şimdi sizler için ispanyol paça ve bol paça pantolon modellerini ve kombinlerini galerimizde toparladık.Farklı markaların farklı modelleri ni sizlerle buluşturuyoruz;

İspanyol paça ve bol paça pantolon modelleri adlı galerimizi aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir resme tıklamanız yeterlidir.

 Kategori: Alışveriş, Kadın, Moda Yazar: (293) 1 yorum yapılmış Tarih: 10 Mayıs 2012

YORUMLAR

1 Yorum var

  1. bayıldım yaaaaa

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.