mutfak yeni masa örtüsü modelleri 2012

Masa Örtüsü Modelleri

Ev dekorasyonun da dekoratif objelerin yanı sıra tekstil ürünleri de kullanılarak evimizi daha şık ve gösterişli gösterebiliriz.Masa örtüsü bayanların, evlerinde kullanışlı olmasıyla birlikte göze de hitap etmesinden dolayı oldukça sık tercih ediliyor.

Masa örtüsü,mutfakta,salonda sıklıklı kullanılmaktadır.Masa örtüsü denince akla sadece bir bez parçası gelmemelidir.Günümüzde bir çok çeşitten oluşan masa örtüsü  modelleri bayanların beğenisini çoktan kazanmıştır.

Bayanlar genellikle mutfak bölümünde masanın üzerine temizlik açısından örtülmektedir.Mutfak masa örtüsü modelleri de kendi arasında bir çok çeşide sahiptir.Bu çeşitler genellikle kumaşların farklı olmasından kaynaklanmaktadır.

Gelelim evlerin en gösterişli olan salon bölümünde masa örtüsü konusuna;Salon da kullanılan masa örtüleri genelde dantel detaylı ve işlemelidir.Salonda kullanılan masa örtüsü modellerinde el emeği göz nuru işlemeli pullu masa örtüsüleri daha çok rağbet görmektedir.

Yazımızın başında masa örtüsü modellerinden ve kullanım alanlarındaki çeşitliliğinden bahsettik.Galerimizde ise birbirinden farklı masa örtüsü modellerine ve çeşitlerine yer vereceğiz.Siz okuyucularımız için evinizin her yerinde kullanabileceğiniz modelleri de galerimizde bir araya getirdik.

Masa Örtüsü Modelleri adlı galeriyi aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir görsele tıklamanız yeterli olacaktır.Kategori: Dekorasyon Yazar: (293) 1 yorum yapılmış Tarih: 30 Mayıs 2012

YORUMLAR

1 Yorum var

  1. bunlarda bizim tasarladıklarımız

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.