çok şık modern nike çanta modelleri 2012

Nike Çanta modelleri

Bu yazımızda tekstil ve aksesuarda dünyaca bilinen  firmalarından biri olan nike markasının çanta modellerini inceliyoruz.Nike kullandığı malzemelerle kalitesini ve teknolojisini  çantalarına da yansıtmış gözüküyor.Klasik tasarımlardan uzak spor kesimler gençlerin ilgisini çekiyor.Bu yüzdende nike çantaları en çok gençler kullanıyor. Türkiye de  çanta piyasasında yerini kaybetmeden günden güne dahada büyüyen Nike markası her ilde onlarca mağazasıyla ürünlerini güzel bir şekilde teşir etmektedir.

Ağırlıklı olarak günlük kullanılan spor çanta modellerini tasarlayan nike firması yavaş yavaş klasik modellerde de ürün gamını genişleteceğini bu yıl yayınlamış olduğu çanta modelleri kataloğunda da göstermiş oldu .

Bu yıl nike çantalarında göze çarpan yeniliklere bakacak olursak. Renk olarak koyu tonların daha ağırlıklı olduğunu ve nike simgesinin daha büyük oranlarda kullanıldığını söyleyebiliriz. Nike çantaların en çok tercih edilme sebeplerinden şık  modern ve kaliteli olması dışında ürünlerine verdiği garantide çok etkilidir.Nike mağazasından alınan orjinal ürünler kullanıcı hatası dışında yıpranır bozulur veya deforme olursa ürünün yenisi size iade edilmektedir.

Sizlere örnek teşkil etmesi açısından 2012 yılında çıkarılmış ve ilginin yoğun olduğu çanta modellerini  araştırdık ve görsellerini yayınlıyoruz. Nike çanta almadan önce galerimize göz atmanızı öneriyoruz.

Nike Çanta modelleri adlı galeriyi aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir çanta resmine tıklamanız yeterli olmaktadır.Kategori: Alışveriş, Moda, Spor Yazar: (1487) 2 yorum yapılmış Tarih: 26 Mayıs 2012

YORUMLAR

2 Yorum var.

  1. Ben spor çantaları bir türlü sevemedim ya.

  2. Merhaba. Bu cantayı fiyatını ve url’sı ogrenebılırmıyım. Ne olur gerı donun cevap verin.

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.