Oğlum bak git resimleri - komik resimler

‘Oğlum Bak Git’ Sinema Filmi Oluyor

Son günlerde fenomen haline gelen ‘oğlum bak git’videosu neredeyse herkesin gözdesi.Sanal alemde tıklanma rekoru kıran Oğlum Bak Git videosu başarılı işlerinde ortaya çıkmasına zemin hazırlamıştır.   Ercan Narinç bu durumdan faydalanarak  Oğlum Bak Git komedisinin filmini yapıyor.Ortaya çıkan filmin oldukça komik olacağını düşünen izleyicileri bu konuda haksız sayılmaz. Oğlum Bak Git filminin senaryosunu Şeyda Delibaş,Yönetmenliğini ise Haydar Işık yapacak.

Oğlum Bak Git sinema filminin başrol oyuncuları şu şekilde;

  • Yavuz Seçkin
  • Arzu Yanardağ
  • Selehattin Taşdöğen

Yavuz Seçkin gibi başarılı bir komedyenin baş rolünde olacağı Oğlum Bak Git filmi gerçekten insanları güldürecek hatta gülerken düşündürecek gibi görünüyor.Yavuz Seçkinle beraber baş rolü paylaşacak olan isim olan Arzu Yanardağ güçlü oyunculuğu sayesinde harika bir filme daha imza atacak.

İnternette tıklanma rekoru kıran Oğlum Bak Git videosu.Sinema filmi sayesinde neredeyse bir kez daha reytingleri kırıp geçecek gibi.Başarılı ve bir o kadar komik bir video olan ‘oğlum bak git’den esinlenerek Sinema filmi gibi zahmetli işe kalkışan Ercan Narinç’e bu konuda sonuna kadar güveniyoruz ve başarılı olacağından hiçbir şüphemiz yok.

Oğlum Bak Git videosunu hatırlayalım

http://www.youtube.com/watch?v=jhMHlzrPZFU

Oğlum Bak Git Resimler – GörsellerKategori: Genel, Sinema Yazar: (293) Yorum yapılmamış Tarih: 30 Temmuz 2012

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.