farklı dekoratif modern orta sehpa modelleri 2012

Orta Sehpa Modelleri

Orta sehpa gibi dekoratif parçalarla evlerimizi renklendirmek artık çok kolay.Kişilerin özellikle bayanların yaşam alanlarının göz hoş gelmesi ve süslenmesi mutlaka önemlidir.Evimize böyle bir hava katmak ve şıklığını arttırmak için orta sehpa modelleri bayanların kurtarıcısı olmuştur.

Orta sehpa modelleri artık sadece ortada süs gibi bir konumda değildir.Orta sehpa modelleri hem dekoratif  hem de fonksiyonel çok amaçlı olarak tasarlanıyor.Bu farklı tasarımlara galerimizde kesinlikle yer vereceğiz.

2012 orta sehpa modellerinde bir kaç ayrıntı birlikte kullanılmış ve harika görüntüler ortaya çıkmıştır.Orta sehpa modellerinde ahşap ile derinin birlikte kullanıldığı tasarımlar kesinlikle çok şık ve farklı bir görüntü ortaya çıkarıyor.Bu modellere cam detaylarıyla farklılık kazandırılmış tasarımlar kesinlikle harika görünüyor.

Orta sehpa modellerinin farklı tasarımlarının yanı sıra bayanlar da üzerine farklı objeler koyarak ortaya harika bir dekorasyon görüntüsü çıkarabilir.Örneğin dekoratif orta sehpa modelinizin üzerine süslemeli mum modelleri,şık vazo modelleri ve yapay çiçekler kullanarak orta sehpanızı olduğundan daha şık ve farklı gösterebilirsiniz.

Orta sehpalarına daha fazla fonksiyonel açıdan bakacak olursak kesinlikle yaşam alanlarımızda kolaylık sağladığını ve rahatlıkla kullanabileceğimizi kanıtlamaktadır.

Farklı tasarımlarla kendini tamamlayan dekoratif orta sehpaları bir araya getirdik ve siz okuyucularımızın beğenisine sunuyoruz.

Orta Sehpa Modelleri adlı galeriyi aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir resme tıklayınız.Kategori: Dekorasyon Yazar: (293) 1 yorum yapılmış Tarih: 27 Mayıs 2012

YORUMLAR

1 Yorum var

  1. Gizem Tunalıyar

    Merhaba,

    Dekorasyon alışveriş sitemiz (********) da dekoratif sehpa modellerini bulabilirsiniz.

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.