Perçem saç kesimleri ve modelleri

Perçem Kesim Modelleri

Perçem modelleri yazımıza başlamadan önce perçem nedir bu konuda okuyucularımızı aydınlatmak istiyoruz.Perçem bayanların saçlarını kaş hizasında sağa veya sola ayırarak kestirdiği bir modeldir.Hemen hemen her bayanın saçının önleri arkasının uzunluğundan daha da kısadır.Bunun nedeni ise daha perçemli yani kısa saçın önlerinin daha kolay çekil almasıdır.

Perçemin modası asla geçmedi ve geçmeyecek gibi görünüyor.Her sezon değişen saç kesim modelleri arasında yer alan perçem modelleri gerçekten her zaman popülerliğini koruyor.Kahkül saçın yandan ayrılmış şekli olan perçem kahkül modelinden daha çok tercih ediliyor.

Perçem model kesim her yüz şekline uygun olduğu için her bayan gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve kullanabilir.Yalnız perçem modeli kestirirken üzerinde durulması tek nokta perçem boyunun yüzünüze uygun olmasıdır.Mesela yüzünün yuvarlak ise kesilen perçem elmacık kemiklerinin üzerinde olmalı bu sayede yüzünüz daha uzun görünecektir.Eğer yüzünüz tombul ise kesilen perçem boyu çene hizasında olmalıdır.Bu sayede yüzünüzdeki kusurlar kapanacak ve ince uzun bir yüz görüntüsüne sahip olacaksınız.

Şimdi siz bayanları en güzel perçem kesimleriyle buluşturuyoruz;Galerimize girerek sizde yüz tipinize ve şeklinize en uygun perçem modeline karar verebilirsiniz.

Perçem Kesim Modelleri adlı resim galerisini aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır.Kategori: Bakım, Kadın Yazar: (293) 2 yorum yapılmış Tarih: 10 Ağustos 2012

YORUMLAR

2 Yorum var.

  1. 5. sırada bulunan Perçem Kesim modeli çok hoş.

  2. Güzel saç modelleri var.Beğendiğim o kadar güzel bir perçem modeli var.Çok teşekkür ederim.Gerçekten çok yardımcı oldunuz!!!

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.