kymco scooter motor - motorsiklet modelleri 2012

Scooter Motor Modelleri

Motor modellerinden küçük ama işlevi bir o kadar büyük scooter motor modellerini bu yazımızda inceleyeceğiz ve görsel olarak sunacağız. Genelde ılıman iklimlerde daha çok kullanılan scooter tarz motorlar. Birbirinden şık modelleriyle 2012 yılında karşınızda

Şehir içi ulaşımın pratik ve ekonomik iki tekerlekli motorlu taşıtı.II.Dünya savaşından sonra İtalya’da uçak hurdalarından yapılan ilk scooter Vespa bu türün atasıdır.

Tekerleklerinin küçük olması ve mototrunun arkaya yakın olması sebebiyle biraz dengesiz bir yapıya sahiptir.Bu yüzden yoldaki pürüzlerden etkilenmekte ve rahatsızlık vermektedir.Motor hacimleri genelde 50-150 cc arasında değişir. Otomatik vites olmaları kullanım açısından büyük kolaylık sağlar.Ayrıca yapısı itibariyle sivil kıyafetle çok rahat kullanılabilmektedir.

Şehiriçi kullanımda sağlayacağı kolaylıklar yanısıra motosiklet kullanmak bir zevk ve tutkudur.Bu zevkin ve tutkunun sürekli ve keyifli olması için iyi bir eğitim gerekir.Trafik kurallarına büyük bir disiplinle uymak ve gerekli güvenlik tedbirlerini almak gerekir.Özellikle lütfen Kasksız kullanmayınız.Herkese kazasız keyifli sürüşler..

Scooter Motor Modelleri 2012 adlı galeriyi aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır.Kategori: Tanıtım Yazar: (85) Yorum yapılmamış Tarih: 29 Mayıs 2012

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.