şık farklı tasarım çekmeceli modern yeni şifonyer dolap modelleri 2012

Şifonyer Modelleri 2012

Şifonyer kısaca içerisine kıyafet konulabilen şık ve bir o kadar dekoratif dolap şeklidir. Şifonyerler evlerimizin farklı odalarında kullanabileceğimiz mobilyalardır.Yatak odalarından salonlara hatta antrelerde bile kullanılabilen şifonyerler tarza ve amaca uygun şekilde dekore edilmekte. Özellikle yatak odalarında kullanılan şifonyerler aynanızın hemen altına monte edilmektedir.Yatak odasında genellikle zengin bir görüntü oluşması ve bayanların ufak tefek çamaşırlarını saklayabileceği için evlerin yatak odalarında sıklıkla tercih edilir ve neredeyse yatak odasıyla bütünleşmiş bir durumdadır. Şifonyerin belirli kalıbı ve şekli yoktur.Her ebatta ve farklı şekillerde karşıma çıkabiliyor.Kullanım amacınıza göre karar vereceğiniz şifonyer modellerinde eğer ki büyük eşyalarınızı saklamak istiyorsanız çekmece derinliği haliyle büyük olan modellere yönelmelisiniz.

Fazla eşya saklamak istiyorsanız ise çekmece sayısı fazla olan şifonyerleri tercih etmenizde fayda var.Günümüzde sadece kullanım amacına yönelik değil estetik açıdan da göz zevkine hitap eden modeller oldukça çok yer almaktaEskilerden beri kullanılan şifonyer günümüzde farklı tasarımlarla göz doldurmakta. Şifonyer fonksiyon ve görünüş açısından son derece önemli mobilyalardan olması nedeniyle bir çok farklı firma belkide bu güne kadar görmediğimiz modellere yer verdi. Şimdi 2012 şifonyer modellerine bir göz atalım.Galerimize bakmadan asla şifonyer almaya karar vermeyin diyoruz.Farklı markaların farklı tasarımcıların elinden çıkan ve modernle klasik tarzın bir arada kullanıldığı şifonyer modelleri karşınızda;

Şifonyer Modelleri 2012 adlı galerimizi aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir şifonyer modeli resmine tıklamanız yeterli olacaktır. Sorularınızı yorum alanını kullanarak gönderebilirsiniz.Etiketler:
Kategori: Genel Yazar: (293) Yorum yapılmamış Tarih: 5 Haziran 2012

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.