sgk

Sigorta Günü Nasıl Öğrenilir / SGK Prim sorgulama

Ülkemizde milyonlarca insan çalışmakta, milyonlarca insan ise işsiz gezmektedir. Peki çalışan herkesin SGK Prim’i / Sigorta Günü yatıyormu ?

Ülkemizde Sgk Prim’siz / Sigorta‘sız çalışmak yasak ancak kaç tane işveren bu Sigorta Günü / SGK Primine önem veripte yatırıyor tartışılır. Yada kaçtane vatandaşımız 3-5 daha fazla para kazanıcam diye Sigoorta Günü / SGK PRİMinin peşinde duruyor ve kaçını Sigorta Günü / SGK Primini Sorguluyor oda ayrı bi konu.

İşçi iseniz ve Sigorta Günü / SGK Priminizin yatıp yatmadığını lütfen takıp ediniz. Eğer ki  Sigorta Günü Nasıl Öğrenilir/ SGK Priminiz yatmıyorsa lütfen gerekli mercilere şikayetinizi yapınız ve hakkettiğiniz Sigorta Günü / SGK Prim bedelini alınız…

Sigorta Günü Nasıl Öğrenilir / SGK Prim Sorgulama Nasıl Yapılır?

Gelelim asıl konumuza. Sigorta Günü Nasıl Öğrenilir / SGK Prim Sorgulama nerden bakılır. Arkadaşlar devletimizin yeni getirmiş olduğu sistem doğrultusunda Sigorta Günü Öğrenme / SGK Prim Sorgulama sistemi internet üzerinden de yapılabilmekte. Ancak her şeyin olduğu gibi Devletimizin bunun karşılığında da bir beklentisi yok değil .

Sigorta Günü Öğrenmek / SGK Prim Sorgulamak için merkez postanelere gidip gişeye ben Sigorta Günü / SGK Prim bilgilerimi öğrenmek istiyorum ve bunun için sizden ”E-DEVLET’‘ şifremi istiyorum diceksiniz… AMAN DİKKAT SAKIN ŞİFRENİZİ KAYBETMEYİN.

Şifrenizi aldıktan sonra E-DEVLET sitesine girip Sigorta Günü Nasıl Öğrenilir / SGK Prim sorgulama nasıl yapılır gibi sorularınıza çok rahat bir şekilde cevap bulacaksınızdır.
Yardımcı olabilmek adına size resmi sitenin ve Sigorta Günü Nasıl Öğrenilir / SGK Prim sorgulamanın  direk linlerini veriyorum.

https://www.turkiye.gov.tr/
https://giris.turkiye.gov.tr/Giris3/sifreGiris?actionName=sifreGiris

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Lütfen sizde SGK Prim haklarınızdan yararlanın ve yapmayanları gerekli merceklere şikayet edin

Sigorta Primleri Hakkında detaylı bilgiler edininKategori: Bilgilendirme, Yaşam Yazar: (53) Yorum yapılmamış Tarih: 25 Nisan 2012

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.