siyah mavi yeni modern şık sırt dekolteli elbise modelleri 2012

 Sırt dekolteli elbiseler 2012

Yaz aylarının o bunaltıcı sıcaklarında gece dışarıya çıkacak bayanların kurtarıcılarından biride sırt dekolteli elbiselerdir. Son yıllarda trend haline gelen sırt dekolteli tasarımlar şıklığınıza şıklık katacak. Fiziğine güvenen cüretkar bayanların daha çok tercih ettiği bu elbiseler kapalı elbiselere göre çok daha rahat bir kullanıma sahip.

Genellikle siyah ve koyu tonlarda görmeye alışık olduğumuz sırt dekolteli elbiseler bu yıl çok farklı renklerde karşımıza çıkıyor. Üretici firmaların bu konuda rekabet içinde olduğu farklı tasarımlar ve farklı renk tonlarının çok sık kullanılmasından da anlaşılabiliyor. Beyaz , Pembe , Mavi tonlarının yanı sıra yılın moda  renklerinden biri olan yeşil tonlarda elbiseleri çok sık göreceğiz. Dolaplarımızda yeni alacağımız elbiseler için yer açmaya başlamalıyız. Bu yıl çok renkli geçecek…

Sırt dekolteli elbiseler alacak bayanların dikkat edilmesi gereken bazı hususlar var bunlara değinmek istiyorum. Fiziğinize uygun tasarımlar seçmeye özen gösterin , Ne bol nede çok dar seçimler yapmamalısınız. Satın alacağınız elbiseyi en az 2 kez deneyin. Kumaşın kaliteli olup olmadığına dikkat edin. Elbisenizi yıkadıktan sonra herhangi bir deforme olmamasını istiyorsanız kaliteli kumaşlar , markalı elbiseler almayı tercih edin. Sağlığınızın her şeyden önemli olduğunu unutmayın ve son olarak sırt dekolteli bir elbise giyiyorsanız sırtınızın pürüzsüz olduğa emin olmalısınız.

Sizlere örnek teşkil etmesi adına 2012 yılının en çok tercih edilen sırt dekolteli elbiselerinden bir galeri hazırladık. Herhangi bir model için yorum alanını kullanabilir sorularınızı moda editörlerimize sorabilirsiniz.

Sırt dekolteli elbiseler 2012 adlı galeriyi aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir elbise resmine tıklamanız yeterli olacaktır.Etiketler:
Kategori: Genel Yazar: (1487) 2 yorum yapılmış Tarih: 3 Haziran 2012

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

2 Yorum var.

  1. burdaki elbiseleri nerden satın alabiliriz

  2. buradaki elbiseleri nereden satın alabiliriz ? özellikle arkası mavi fileli siyah sırt dekolteli elbiseyi…

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.