Stiletto ayakkabı nedir? Stiletto ayakkabı modelleri

Stiletto ayakkabı nedir?

Stiletto ayakkabı;oldukça ince topukları olan,ayaklara çok fazla acı veren bunun yanı sıra oldukça seksi olan bir ayakkabı türüdür.Stiletto ayakkabı ve ayaklar bir fantazi unsuru olduğu için bayanların yanında erkekler bu konuda daha bilgili diye düşünüyoruz.Stiletto ayakkabı oldukça seksi ve gösterişli olmasının yanında ayaklarda ciddi boyutta zararlar oluşturabiliyor.

Stiletto ayakkabı bir saat ve 2 saat dan daha fazla kullanılması sonucu ayaklarda şişkinlik ve ağrı oluşturabiliyor.Günlük yaşamda her ne kadar tercih edilmese de abiyeler ve gece kıyafetlerinde bir o kadar uyumlu olan stiletto ayakkabı özel günlerde oldukça sık tercih edilen bir modeldir.

Erkeklerin babet ayakkabıdan sonra 2.sırada seksi buldukları ayakkabı çeşidi ise stiletto ayakkabı türüdür.Stiletto ayakkabı ve babet ayakkabı her ne kadar birbirinden oldukça farklı olsa da erkekler tarafından bayanlarda en çok seksi olarak bilinen iki ayakkabı türüdür.

Galerimizde sizler için 2012 bahar ve yaz sezonun en güzel stiletto ayakkabı modellerine yer verdik;

Stiletto ayakkabı Galerisini aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir modele bir kere tıklamanız yeterlidir.

 Kategori: Alışveriş, Kadın, Moda Yazar: (293) 1 yorum yapılmış Tarih: 1 Mayıs 2012

YORUMLAR

1 Yorum var

  1. stıletto ne demek şükür ogrendım ama 1.75 bır bn olarak pratık ve benım gıbı bn uygun olmaıgını sagık yönünü düsünürsenız sadece show amaçlı kullanabılecegını çözdum tşkler

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.