Turkcell Faturasız SMS Paketleri

Turkcell Faturasız SMS Paketleri

Faturasız Turkcell kullanıcıları için bu yazımızda Faturasız SMS Paketlerini araştırdık ve sizin için güzel bir yazı hazırladık. Turkcell resmi web sitesinde yaptığımız incelemeler sonucu derlediğimiz bu yazımızda bütçenize ve kullanımınıza göre bir Turkcell Faturasız SMS Paketi bulacağınıza eminiz. (=

Hazır kart Süper SMS Paketi

Faturasız hatlar için Süper SMS paketinde Turkcell kullanıcıları için 11.000 SMS sunmuş. Satın aldığınız pakette her yöne 1.000 SMS ve Turkcell içi 10.000 SMS bulunmakta. Tarife içi çok SMS gönderen kullanıcıların tercih edebileceği paketin Fiyatı aylık 10 TL. Paketi satın almak için SUPER SMS yazıp 2222’ye mesaj göndermeniz yeterli.

Not: Bu kampanya 31.Ekim.2012 tarihine kadar geçerli

Her Yöne SMS Paketi

Konuşmayı unutup her işini SMS ile halleden gençleri unutmayan Turkcell Her yöne SMS Paketi

“Genç Tarife’liler ve GençPlus Tarife’liler bir ay boyunca her yöne tam 5.000 SMS, diğer tarifeliler de yine bir ay boyunca her yöne tam 1.000 SMS sahibi olurlar.
Üstelik her yöne SMS paketlerinde artık 100 MB internet de var!”

Şeklinde bir tanıtım ile kullanıcılarına duyurulmuş. Paketi satın almak için HERYONE SMS yazıp 2222’ye mesaj göndermeniz yeterli.

Her Yöne 500 SMS Paketi

Ortalama bir SMS kullanıcısı için ideal olan bu paket kullanıcısına her yöne 500 SMS sağlıyor. Bir ay boyunca kullanacağınız paketi satın almak için 500 SMS yazıp 2222’ye göndermeniz yeterlidir.Kategori: Bilgilendirme, Tanıtım Yazar: (1487) Yorum yapılmamış Tarih: 7 Ekim 2012

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.