Ünlülerin Yaptırdıkları Dövmeleri

Ünlülerin Yaptırdıkları Dövmeleri

Son günlerin en büyük çılgınlıklarından birisi tattoo çılgınlığıdır. Bu çılgınlığa yerli ve yabancı bütün artistlerde katılmış durumda. Ünlülerin birçoğu artık tattooları ile anılmaya başlandı. Bu yazı dizimizde sizlere ünlülerin birbirinden güzel tattooları hakkında bilgi vereceğim.

Hangi ünlü hangi tattooyu kullanıyor şöyle bir göz atalım.

İLHAN MANSIZ: Beşiktaş’ın eski futbolcusu İlhan Mansız tattooları ile gündeme gelen artistlerin başında gelmektedir. İlhan Mansız göğsünün sağ tarafına büyükçe yaptırdığı kartal tattoosu ile Beşiktaşlıların kalbinde taht kurmuştu. İlhan Mansız bu tattoo ile Beşiktaş’a olan sevgisini dile getirmek için yaptırmıştı.

RİHANNA: Yabancı müzik denilince akla hiç kuşkusuz Rihanna gelir. Rihanna da boynunun arka tarafından aşağı doğru süzülen yıldız tattoosu yaptırmıştı. Kendisine sorulduğunda özel bir anlamı olmadığını sadece hoşuna gittiği için bu tattoo modelini seçtiğini söylüyor.

SİLVESTER STERLONE: Raki filmleri ile sinemaseverlerin gönlüne taht kuran Silvester Sterlone de bugünlerde koluna büyük bir tattoo yaptırdı. Pazılarındaki tattoo bir bayan resmidir. Bayan ise çok sevdiği eşidir. Eşine sevgisini dile getirmek isteyen Raki sevdiğini koluna çizerek sevgilisine büyük bir jest yapmıştır.

Tattoo çılgınlığı kaldığı yerden devam ediyor. Bugün birçok ünlü sanatçı ve futbolcu tattoo çılgınlığına katılmış durumdadır. Tattoolar sevgileri duyguları dile getirmede kullanılan en güzel yöntemdir. Ve daha bir çok ünlünün yaptırmış olduğu dövmelere resim galerimizden ulaşabilirsiniz. Ünlülerin Yaptırdıkları Dövmeleri adlı resim galerisini aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır.

Ünlülerin Yaptırdıkları DövmeleriKategori: Bilgilendirme, Erkek, Kadın Yazar: (1487) 1 yorum yapılmış Tarih: 23 Eylül 2012

YORUMLAR

1 Yorum var

  1. İlhan Mansız’ın dövmesi oldukça başarılı.

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.