aynalı yerden yüksek yeni modern şık vestiyer modelleri 2012

Vestiyer Modelleri 2012

Vestiyer modelleri adlı yazımıza başlamadan vestiyerin ne anlama geldiğine ve kullanım amacının ne olduğuna değinelim istiyoruz.Vestiyer genellikle evlerin giriş bölümünde yani antrelerinde bulunan dolap çeşididir.Vestiyerde genellikle ayakkabı çanta şapka gibi aksesuarlar bulunur.Dışarıdan eve gelindiği zaman montunuzu ceketinizi ayakkabılarını koyabilmeniz için hemen dış kapınızın yanında bulunur. Aşağıda size hazırlamış olduğumuz galeride de Vestiyer Modellerini inceleyeceksiniz.

Vestiyer modelleri genellikle evinizin genişliğine ve tarzınıza göre bir çok çeşide sahiptir.Son dönemlerde modern vestiyer modelleri oldukça popüler olmuş ve adından sıkça söz ettirmiştir.Vestiyer modelleri kendi arasında kabaca 2 gruba ayrılır modern vestiyer modelleri ve klasik vestiyer modelleri olarak değişiklik göstermektedir.

Vestiyer modellerine karar verirken evinizin ölçüleri büyük önem arz etmekte.Bazen hazır vestiyer modelleri evimizin kalıbına veya zevkimize uygun olmayabiliyor.Bu gibi durumlarda kendi vestiyerinizi istediğiniz şekilde tasarlayarak klasik ve modern çizgileri birleştirerek vestiyer modelinizi mobilyacılarda yaptırabilirsiniz.

Vestiyer evimizin girişinde olduğu için evimize ilk girişte vermiş olduğu hava son derece önemlidir.Düşünsenize evinize gelen misafirleriniz kapıdan girer girmez vestiyer modelinizi görüyor.Bu da eviniz hakkında bilgi sahibi  olmalarını sağlıyor illaki.Galerimizde vestiyer modellerine oldukça fazla yer verdik.İstediğiniz model hakkında fikir sahibi olabilir satın alabilir hatta beğendiğiniz modele kendinizde bir şeyler ekleyerek yaptırabilirsiniz.

Karşınızda 2012 sezonunun birbirinden güzel ve sıra dışı vestiyer modelleri;

Vestiyer Modelleri 2012 adlı galerimizi aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir vestiyer resmine tıklamanız yeterli olacaktır.Kategori: Dekorasyon Yazar: (293) 3 yorum yapılmış Tarih: 5 Haziran 2012

YORUMLAR

3 Yorum var.

  1. Serhat Kanlıada

    Bu vestiyer modelleri bir harika

  2. Bu vestiyer modellerini nerden bulabilirim acaba

  3. Bunlari nerden satin alabiliriz yada nasil satin alabiliriz bir bilgisi olan varmi

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.