2012 bluz modası ve modelleri

Bluz modelleri

Yazın kendini göstermesiyle üst giyimde yavaş yavaş yazlık kıyafetleri kullanmaya başlıyoruz. T-shirt ler, bluzlar, gömlekler en çok tercih edilen üst giyim ürünleridir. Bu yazımızda üst giyimde en çok kullanılan bluz örneklerini ve 2012 modasının bluzlar üzerinde etkisini inceleyeceğiz.

Bu yıl bluzlarda içinde olmak üzere üst giyimde açık renkler ve tonlar dolaplarımızı süsleyecek. Mint yeşili ve beyaz renk üzerine çizgili modeller yılın modasını yansıtıyor. Triko spor olarak sınıflandırılan bluzlar yaz akşamlarının hafif soğuklarına birebir. Elbise modasında olduğu gibi bluz modasında da bu yıl dantelli ürünleri çok göreceğiz.

Bluz alırken bedeninize uygun ve kaliteli kumaşlardan yapılmış ürünleri tercih edin her şeyden önce sağlık olduğunu unutmadan medeninize rahat olabilecek modelleri tercih etmelisiniz. Ayrıca kalitesiz boyaların kanserojen etkilerinin olduğunu unutmayın. Üst giyimde ne alırsanız alın yapılmış boya çalışmasında kaliteli boyanın kullanıldığına emin olun. Kaliteli boya rengiyle parlaklığıyla kendini belli edecektir.

Sizler örnek teşkil etmesi açısından hazırladığımız 2012 yılının bluz modelleri galerisine bakmadan alışverişe çıkmamalısınız…

Bluz modelleri adlı resim galerisini aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir bluz resmine tıklamanız yeterli olacaktır.Etiketler:
Kategori: Genel Yazar: (1487) Yorum yapılmamış Tarih: 22 Mayıs 2012

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.