yüksek bel dizde etek modelleri

Yüksek Bel Etek Modelleri

Bayanlar alışverişe çıkmadan önce yüksel bel etek modelleri hakkında fikir sahibi olmalısınız diyoruz.Sezonun son modası olan yüksek bel etekler neredeyse her bayan tarafından tercih edilip kullanılıyor.Yüksek bel etek modelleri incecik bir bele sahip olan bayanların sıklıkla tercih ettiği etek modellerindendir.

Yüksek bel etek modelleri sadece ince belli bayanlara değil her vücut tipine sahip olan bayanlara hitap etmektedir.Kişi kendisine uygun rengi,deseni ve kumaşı belirledikten sonra yüksek bel etek başta olmak üzere her çeşit kıyafeti rahatlıkla tercih edebilir diyoruz.

Yüksek bel uzun etek modasını şu günlerde sokakta neredeyse üç bayandan ikisinde görebiliyoruz.Bayanlarımız moda konusuna asla kayıtsız kalamaz ucundan köşesinden takip eder ve günlük hayatını yansıtır.Bu nedenle dışarıda dolaşan bayanlara bakarak modayı yakından takip edebilir.

2012 yazının modasına yön veren  turuncu,pembe,yeşil gibi neon renkler yüksel bel uzun etek modelleriyle birleşerek harika bir görüntü ortaya koyuyor.Özellikle tül ve dantellerle süslenmiş yüksek bel uzun etek modelleri bayanların gözdesi olmayı başarmıştır.Şimdi bayanlarımız için yüksek bel etek modellerine galerimizde oldukça fazla yer verdik.

Karşınızda bir çok ünlü tasarımcının yüksek bel etek modelleri;

Yüksek Bel Etek Modelleri adlı resim galerisini aktif etmek için aşağıdaki herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır.Kategori: Alışveriş, Kadın, Moda Yazar: (293) 1 yorum yapılmış Tarih: 27 Haziran 2012

YORUMLAR

1 Yorum var

  1. pembe pilelinin aynısı var bende.

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.